Autobusem do Chorvatska? Proč ne!

Autobusem do Chorvatska? Proč ne!

Láká vás vůně dálek, ale bojíte se cestovat na vlastní pěst? S osvědčenou společností nemusíte mít strach. Podívejte se na dovolenou do Chorvatska autobusem. Čeká na vás pohodlná cesta. Chorvatsko autobusem je fajn a vyznačuje se komfortní přepravou. Pokud si nevíte rady s tímto druhem dopravy, stačí kontaktovat zkušené odborníky.

Je libo rekreace u moře?

Zaměřte se na Chorvatsko autobusem a oslovte odborníky ze společnosti Gumdrop, která se pohybuje v tomto náročném oboru již od roku 1999. Dlouholeté zkušenosti hovoří za vše. Pokud máte obavy, stačí se jen informovat a budete vědět více. Vyjeďte do Chorvatska anebo Itálie sezónní autobusovou dopravou se společností Gumdrop. Objednejte si jízdenku anebo si pronajměte rovnou celý autobus. Je to snadné!

Vysněná dovolená u moře je tady!

Navštivte internetové stránky společnosti Gumdrop a počítejte s nadstandardními službami. Čeká na vás non stop dispečink, pojištění, školení řidiči s dlouholetou praxí, satelitní sledování vozidel, moderní vozový park a další vymoženosti. Mrkněte na přehled služeb týkajících se vnitrostátní i mezinárodní autobusové dopravy, pronájmu autobusů, firemních akcí či organizovaných transferů.

Chorvatsko autobusem? Jedna, dva, tři!

Neváhejte a vyrazte na dovolenou do unikátního státu jižní Evropy. Chorvatsko autobusem je dosažitelné a cestování je příjemné. Nebude trvat dlouho a ocitnete se na Istrii, Kvarneru anebo v Dalmácii, kde se nacházejí nejkrásnější písečné pláže a dechberoucí moře.

Pro početné skupiny osob i jednotlivce

Plánujete cestu sami? Tak si jednoduše objednejte jízdenku on-line. Pokud přemýšlíte o dovolené větší skupiny osob, zaměřte se na rezervaci celého autobusu. Ušetříte a čeká vás vytoužené soukromí. Nikdo nemá rád sledování cizích očí, když to není nezbytně nutné. Využijte služby společnosti Gumdrop a cestujte do Chorvatska či Itálie jako na kouzelném koberci.

Mohlo by se vám také líbit

Chorvatský Trogir – lázeňské město, které nesmíte minout

Chorvatský Trogir – lázeňské město, které nesmíte minout

Levné Chorvatsko láká na robinsonády, apartmány i hotely

Levné Chorvatsko láká na robinsonády, apartmány i hotely

Pronájem lodi-dovolená pro každého

Pronájem lodi-dovolená pro každého

Hledáte ubytování v Chorvatsku?

Hledáte ubytování v Chorvatsku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *