Levné Chorvatsko láká na robinsonády, apartmány i hotely

Levné Chorvatsko láká na robinsonády, apartmány i hotely

Levné, bezpečné a cenově stabilní Chorvatsko láká stále více české rodiny s dětmi, seniory, party kamarádů i skupiny dětí na ozdravných pobytech. Prázdniny a čas dovolených se blíží, neváhejte s rezervací ubytování a využijte jedinečných slevových nabídek při včasné rezervaci. V nabídce ubytovacích zařízení se nacházejí jak hotely, apartmány, tak mobilní domy či robinsonády.

Robinsonský turismus pro přírodní nadšence

Záleží na každém, v jakém prostředí a ubytovacím zařízení touží strávit dovolenou. Pro nadšence, kteří se vyžívají v pobytu v přírodě oproštěné od civilizačního ruchu a šumu nočního života plážových letovisek, jsou jedinečnou volbou robinsonády. Robinsonský turismus je úplnou novinkou, s níž přicházejí Chorvaté, kteří si uvědomují jedinečnost osamělých míst v blízkosti moře a vystavěli bungalovy, v nichž by se dobře cítili i Robinson s Pátkem. Romantika jdoucí ruku v ruce se šuměním moře, hvězdnatou noční oblohou a absolutním tichem nerušeném sousedními turisty. Podobné zařízení a lokality mají i Chorvatsko mobilní domy.

Levné apartmány Chorvatsko pro rodiny s dětmi i sportovní oddíly

Apartmány Chorvatsko jsou klasikou, která neurazí početnější skupiny, které chtějí využít vzácné chvilky při dovolené, aby si mohli být nablízku. V apartmánech tráví prázdniny rodiny s dětmi, sportovní oddíly i party přátel, pro něž je přednější skupinová dovolená než luxus hotelů. Zařízené apartmány nabízejí turistům absolutní svobodu v rozhodování, kdy se bude obědvat, večeřet, případně ve kterou noční hodinu se půjde spát. Cenová dostupnost apartmánů umožňuje rodinám s dětmi i seniorům prožít kvalitní dovolenou bez starostí o finance.

Hotely pro zamilované páry i manažery na služebních cestách

Každý hotel Chorvatsko má svá specifika, kdy kategorie jsou označovány hvězdičkou a systémem stravování. Lze si vybírat mezi pouhými snídaněmi, polopenzemi a plnými penzemi. Ubytování v hotelích spojené s připraveným stravováním využívají často zamilované páry, pro něž je starost o jídlo na posledním místě. V chorvatských hotelích se díky kvalitě nabízených služeb často ubytovávají i manažeři na služebních cestách nebo osoby reprezentující konkrétní firmu, jež si do Chorvatska plánují schůzky. Vždyť není nad služební cestu strávenou u moře spojenou s vynikajícím servisem.

Rozmanité pláže a lokality plné historických skvostů

Teď už si jen stačí vybrat lokalitu. Nabízejí se například Istrie, jižní, střední a severní Dalmácie nebo Kvarner. Záleží, zda si turisté přejí strávit dovolenou na konkrétní pláži s kamínky či pískem anebo se chtějí vzdělávat při návštěvách historických míst. Webové stránky turistické kanceláře hrvatska.net dávají zájemcům o konkrétní města na výběr z desítek destinací, kde si mohou zvolit konkrétní typ ubytování a stravování.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *