Hledáte ubytování v Chorvatsku?

Hledáte ubytování v Chorvatsku?

Zima nám teprve ukazuje svou sílu a mnoho z nás se chystá na zimní dovolenou na lyže. Ovšem právě nyní, na sklonku roku, je ta pravá chvíle zamyslet se nad dovolenou letní. Možná kroutíte hlavou, že je to poněkud předčasné, opak je ale pravdou. Právě nyní máte totiž nadstandardní výběr nejen z destinací, ale samozřejmě také z možnosti ubytování. Jako již tradičně se podle odborníků z cestovních kanceláří, nejvíce Čechů chystá do Chorvatska. Máme to blízko, není tam draho, a pokud navíc zvolíte vhodně lokalitu, užijete si nezapomenutelnou dovolenou a krásné moře, které je bez nadsázky srovnatelné i s Karibikem.

Levné ubytování v Chorvatsku

Pokud se do Chorvatska nechystáte poprvé, jistě máte oblíbené destinace. I tak ale neškodí pár rad a tipů, jak si dovolenou ještě více zpříjemnit. Pokud chcete co nejméně ovlivnit rodinný rozpočet, zadejte do vyhledávání na Internetu „Chorvatsko ubytování v soukromí„. Mnoho místních lidí se totiž živí pronájmem ubytovacích kapacit v sezóně.

Hledáte ubytování v Chorvatsku?Mnohdy se jedná o jejich jediný příjem, a proto si buďte jisti, že na vás budou velmi milí a přívětiví a vy se tam budete vždy rádi vracet. Krom levného ubytování je velmi důležité, aby poblíž vašeho ubytování bylo nějaké středisko pro nákup nezbytných potravin. Mnoho lidí vyhledává i chráněná parkoviště přímo u apartmánu a zařízení jako je pračka nebo wi-fi připojení k Internetu.

Co se lokalit týče, zejména rodiny s menšími dětmi vyhledávají blízké destinace někde na Istrii. Ovšem čím níže se vydáte, tím víc poznáte krásy Chorvatska. My doporučujeme Severní Dalmácii.

Severní Dalmácie

Hledáte ubytování v Chorvatsku?Tato oblast nabízí ideální podmínky pro rekreaci. Porost je zde opravdu jak z pohádky. Cesty jsou lemovány kvetoucími ibišky, voňavým vavřínem a podobně. Najdete zde nespočet národních parků, které osloví snad opravdu každého. Pokud sem jedete déle než na týden, rozhodně doporučujeme jeden den netrávit na pláži, ale vydat se do hor nebo některého z národních parků, jako je Krka u Šibeniku (viz obrázek).

Co se cen a ubytování týče, máte zde samozřejmě možnost také vyhledat ubytování v soukromí. Apartmány se liší vybaveností i cenou. Velmi ušetříte, pokud se na dovolenou vydáte v červnu nebo v září, kdy navíc nejsou pláže tak plné turistů. Z ubytování zkuste třeba levné apartmány Pakoštane.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *