Cestování s kanceláří Akvila Travel

Cestování s kanceláří Akvila Travel

Dnešním článkem zahajujeme seriál, ve kterém se chceme zaměřit na různé cestovní kanceláře a agentury. První z našich recenzí bude o cestovce Akvila Travel s.r.o., která není na našem trhu žádným nováčkem. Tento zprostředkovatel zájezdů a dovolených totiž sbírá tolik potřebné zkušenosti již více než 20 let. Tato cestovní kancelář záhy pochopila, že cestovat chtějí i lidé, kteří mají poněkud napjatý rodinný rozpočet. Přesně to byl důvod, proč jako jedna z prvních u nás začala nabízet chartry. Tedy levnou leteckou přepravu. Chartrové lety navíc byly a jsou nabízeny nejen s odletem z Prahy, ale také z Brna či Ostravy.

Specializace cestovek

Cestovních kanceláří a agentur je u nás tolik, že vyznat se v jejich nabídce není zrovna jednoduché. Právě proto byste vždy měli odcestovat s profesionály, kteří se na danou destinaci více či méně specializují. Nás velmi zaujalo, že Akvila Travel se specializuje na letecké pobytové zájezdy zejména do Řecka, Turecka a Bulharska. Zejména v těchto zemích, ale nejen v nich, nabízí širokou nabídku ubytovacích kapacit. Je na vás a především na vašich finančních možnostech, zda chcete bydlet v několika hvězdičkovém hotelu nebo v některém z levnějších apartmánů nebo dokonce ve stanu a podobně.

Ostatně vybírat můžete z internetové nabídky, ale také z tištěného katalogu, ve kterém najdete všechny potřebné informace. Zdaleka nejvyhledávanější jsou zájezdy na řecký ostrov Kréta.

Kréta

Dovolená na Krétě láká čím dál tím více jednotlivců, ale stejně tak i party přátel a rodin s dětmi. Hlavní výhodou je, že jde o blízkou destinaci.

Cestování s kanceláří Akvila TravelLetecky z Prahy trvá cesta něco málo přes dvě hodiny.

Kréta, stejně jako celé Řecko na vás jistě dýchne nezapomenutelnou historickou atmosférou vyspělých starověkých civilizací, které po sobě zanechaly řadu pamětihodností. Ty zcela jistě stojí za vidění. Pokud si na památky až tak nepotrpíte, podívejte se alespoň na některé ze zbytků Minojské civilizace.

Na největším řeckém ostrově nejsou ale památky jediným lákadlem. Zejména nás, „suchozemské krysy“ láká překrásné moře (krétské pobřeží je omýváno Egejským a Libyjským mořem). Krom toho nesmíme zapomenout na krásnou přírodu, která doslova vybízí k procházkám. Přesně to je důvod, proč se na Krétu mnoho z nás vydává i mimo sezónu.

Mohlo by se vám také líbit

Dovolená v Lindos Princess (Řecko/Rhodos)

Dovolená v Lindos Princess (Řecko/Rhodos)

Řecké městečko Lindos

Řecké městečko Lindos

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *