Dovolená v Lindos Princess (Řecko/Rhodos)

Dovolená v Lindos Princess (Řecko/Rhodos)

Při výběru letošní dovolené pro nás bylo hlavním cílem sehnat dovolenou za rozumné peníze. Za lokalitu jsme si předem orientačně stanovili Řecko, nebo okolní ostrovy. Postupem času jsme ještě přistoupili na podmínku all inclusive, neboť z referencí jsme se dozvěděli, že je v Řecku drahé pití.

Nakonec jsme našli opravdu ideální hotel a zájezd objednali a zaplatili přesně den před odletem, jelikož to byl last minute přes cestovní agenturu Invia.cz. Za 9990 Kč na osobu, jsme tedy od cestovní agentury dostali vouchery na letenky, pobyt v hotelu s all inclusive službami. Po příletu na ostrov Rhodos, nám naší cestovní agenturou bylo sděleno, že náš hotel je bohužel plný, a tak nás musí přesunout do jiného hotelu.

Po necelé hodině jízdy a prvotního zaskočení jsme byli opravdu mile překvapeni. Dostali jsme totiž ubytování snad v jednom z nejluxusnějších hotelů v dané oblasti. Hotel Lindos Princess na nás působil opravdu skvělým dojmem. Dvoulůžkový pokoj byl skvěle a moderně vybaven. Součástí pokoje byla stylová koupelna se sociálním zařízením, balkon, minibar a klimatizace na pokoji zdarma. Pokoj byl pravidelně uklízen hotelovým personálem.

Jídlo a pití jsme mohli čerpat nepřetržitě celý den. Od brzkých ranních, do pozdních večerních hodin. K dispozici nám byla restaurace v hotelu, snack bar téměř na pláži a několik hotelových barů různě rozmístěných v celém komplexu. Jídlo bylo vynikající a každý den bylo možno vybírat z mnoha jídel i chodů. Každý člen personálu se choval velice mile a nápomocně.

Vzdálenost k moři byla vlastně nulová, neboť náš hotel ležel přímo na pláži a stačilo tedy jen projít hotelovou zahradou, ve které mimochodem bylo několik bazénů.

Zkrátka takový hotel snů. A komu by se nelíbilo si na týden takhle naprosto odpočinout?

Mohlo by se vám také líbit

Bansko

Bansko

Avignon

Avignon

Řecké městečko Lindos

Řecké městečko Lindos

Bretaň

Bretaň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *