Dovolená na farmě Jižního Tyrolska

Dovolená na farmě Jižního Tyrolska

Sdružení Roter Hahn (Červený kohout) nabízí turistům dovolenou strávenou na farmě v malebném prostředí Jižního Tyrolska, slunného regionu italských Alp. V nabídce má více než 1600 farem specializovaných na chov dobytka, pěstování vína a ovoce. Hosté zde najdou celoročně rekreační ubytování v podobě samostatných pokojů s útulnou osobní atmosférou, domácí gastronomii a nespočet příležitostí pro aktivní dovolenou a wellness.Více o festivalu jídla a pití najdete zde.

Dovolená na farmě Jižního TyrolskaKromě možnosti zblízka se seznámit se životem na zemědělském statku a ochutnat vynikající domácí speciality –  čerstvé mléko, sýry, džusy, chléb a mnoho dalších pochoutek – jsou farmy skvělým výchozím bodem pro poznávání okolí a nabízejí nespočet možností trávení volného času. Na obrázku vidíte tyrolské Krapfen. Recept na ně najdete zde.

Návštěvníci si mohou vybrat od turistiky přes silniční i horskou cyklistiku až po sjezdové a běžecké lyžování a další outdoorové sporty. Ubytování pak zajišťují přímo rodiny farmářů, které nejlépe vědí, jak svým hostům připravit domáckou atmosféru a splnit jim jejich přání. V roce 2012 strávili turisté na farmách označených znakem červeného kohouta přes dva miliony noclehů. Kromě ubytování na farmách sdružení Roter Hahn také provoz rodinných restaurací umístěných přímo na statcích, udržuje tradici řemesel a provozuje také prodejny místních potravinářských specialit.

Dovolená na farmě Jižního TyrolskaPokud si vyberete vinařskou farmu, prožijete svátek opravdu na vlastní kůži se vším, co k tomu patří. Ze spousty statků si můžete kousek podzimu i odvézt domů. Mnoho farmářů produkuje domácí marmelády, sirupy, čaje, ale i sušené ovoce nebo sýry.

Mohlo by se vám také líbit

Netradiční dovolená na farmách v Jižním Tyrolsku

Netradiční dovolená na farmách v Jižním Tyrolsku

Akvárium v Cattolice

Akvárium v Cattolice

Fontana dei Quattro cavalli v Rimini

Fontana dei Quattro cavalli v Rimini

Moře a pláže v italském Rimini

Moře a pláže v italském Rimini

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *