Vypravte se na dovolenou do proslulého Řecka

Vypravte se na dovolenou do proslulého Řecka

Celý rok je většina z nás pracovně vytížena. Díky pracovní vytíženosti si pak ale o to více vychutnáváme chvilky volna. Už víte, kam se letos vydáte na dovolenou? Naplánujte si jí tak, ať to skutečně stojí zato!

Hodně lidí se každoročně vydává do Chorvatska či Itálie. Vyzkoušejte letos něco nového a vypravte se do Řecka. Pokud nechcete ztratit několik zbytečných hodin cestováním, rozhodně doporučujeme dopravu leteckou. Na místě jste do pár hodin na rozdíl od dopravy autobusové, která může zabrat i více jak den.

V Řecku najdete mnoho zajímavých lokalit, kam se můžete vydat. I pokud se do Řecka vydáváte opakovaně, jistě vždy najdete nová zajímavá místa, která rádi objevíte.

Každý kdo Řecko navštíví, si ho na první poznání zamiluje! Je to oslňující země, která vás dostane svojí atmosférou. Teplé podnebí, kde můžete trávit poklidnou dovolenou. Pokud dostanete chuť trochu se pobavit, můžete vyrazit do jednoho z mnoha zábavních podniků a barů. Přes den si užijete opalování na nádherných písečných plážích a koupání v průzračně čistém moři. I milovníci jídla si zde přijdou na své. Řecká kuchyně je oblíbená všude po světě. Kvalitní jogurty, chutná zelenina a koření či mořské plody a ryby. To vše dostanete na každém řeckém trhu.

Pokud nejedete na dovolenou čistě za relaxací, ale chcete i poznat něco z cizí kultury, je Řecko se svou tisíciletou a pestrou historií to pravé! Nesčetně mnoho antických památek vás potká na každém kroku. Neustále je co objevovat.

Zajímavé mohou být i zájezdy na přilehlé řecké ostrovy. Velice oblíbenými destinacemi jsou Rhodos, Kréta, Santorini a Zakynthos.

Pokud si chcete ušetřit čas strávený zařizováním, vydejte se přímo na pořádaný zájezd. Zájezdy se konají do všech možných destinací. Doprava je ve většině případů letecká. Druh stravy si pak už každý vybere, jak mu vyhovuje. Buď se snídaní, polopenzí, all inclusive či kompletně bez stravy.

Dovolená v Řecku uspokojí opravdu každého. Vydejte se o tom letos přesvědčit na vlastní kůži!

Mohlo by se vám také líbit

Dovolená v Lindos Princess (Řecko/Rhodos)

Dovolená v Lindos Princess (Řecko/Rhodos)

Řecké městečko Lindos

Řecké městečko Lindos

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Řecký ostrov Kos-pro Čechy místo zaslíbené

Řecký ostrov Kos-pro Čechy místo zaslíbené

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *