Tak jsme zase jednou vycestovali s CK FISCHER

Tak jsme zase jednou vycestovali s CK FISCHER

Naše nedávná dovolená na Kosu byla super. S odstupem času samozřejmě. Dovolené po vlastní ose, lidově řečeno „na blint“, si s dětmi moc nedovolíme, proto jsme s nabídkou dovolených oslovili cestovní kancelář Fischer, se kterou jsme byli v nedávné době v Dubaji a vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací.

4* nejsou zárukou vyššího standardu!

Dovolenou pro nás a další 2 rodiny našich kamarádů jsem zařizovala já. Dle nabídky vše vypadalo naprosto super a také bylo, až na ty pokoje! Vybrali jsme (na doporučení) dovolenou na Kosu v hotelu Mitsis Family Village Beach Hotel, Kardamena. Služby nepřekonatelné, moře krásné, bazény také, všichni moc milí. Že pokoje neodpovídají standardu 4* s námi ale nikdo řešit nechtěl. Je libo plíseň v koupelně a voda vytékající do zásuvky elektrické energie? Ano, i to je možné. Také je udivující, že jsme měli v pokoji kuchyňský kout. Kdo by si asi ve 4* hotelu vařil? Já nevím jak vy, ale já si běžně na all inclusive dovolenou hrnce neberu! Delegátka nám nabídla, že se na recepci zeptá na možnou výměnu pokoje. Ovšem jak jsem již psala, jeli další 2 rodiny a jejich pokoje byly úplně stejné, takže bychom si vůbec nepomohli, a navíc bych musela opět balit. Jiná satisfakce nám nabídnuta nebyla, možná po přečtení této recenze? Uvidíme….

Tak jsme zase jednou vycestovali s CK FISCHER

Dovolenou jsme rezervovali jako first minute s předstihem ¾ roku

To je myslím dostatečná doba, aby se cestovka pokusila vyhovět našemu požadavku, že chceme pokoje vedle sebe. Na recepci hotelu totiž o ničem nevěděli. Jedni známí měli pokoj 4 pokoje od nás, druzí bez mála 40 a to znamenalo asi kilometr po schodech nahoru a dolu. Pecka! Delegátka nám řekla, že všude píší, že pokoje vedle sebe nemusí klapnout a že máme být rádi, že je komplex tak rozlehlý. Takže nám slečna Ivona zase vyloženě pomohla. Ale pojďme dál.

Půjčte si auto, památky na Kosu jsou jedinečné!

Na doporučení CK jsme si přes delegátku zapůjčili vozidla. Vše proběhlo dle dohody, vše v pořádku. Až na malý detail, kdy jsme se delegátky ptali, jaký den je nejvhodnější pro návštěvu památek, aby třeba něco zajímavého nebylo zavřeného. Bylo nám řečeno, že day off bývá v neděli, někde v pondělí, ale úterý bude pro náš výlet ok. Nám to bylo jedno, proto jsme vozy objednali právě na úterý. Jaké pak bylo naše zděšení, když bylo největší archeologické naleziště v Kosu, stejně jako další památky, každé úterý uzavřeno. To už v nás hlodala myšlenka, že si budeme na delegátku stěžovat, protože by mělo být její prací mít asi 40 km ostrůvek fakt pod palcem.

Tak jsme zase jednou vycestovali s CK FISCHER

Ale i toto jsme rozdýchali. Další rozčarování nastalo, když nám nezarezervovala SMS potvrzený výlet (prý je to možné jen po osobní domluvě) a ten už byl v době, kdy jsme se tedy osobně potkali, plný. Vybrali jsme tedy se zaťatými zuby jiný výlet lodí. Bylo nám řečeno, že autobus na výlet na nás bude čekat v 8,20 před recepcí. Šok jak blázen a předvýletový stres nás neminul, protože na výlet byl odjezd v 8,30 z minináměstíčka pod hotelem. Naštěstí jsme se stihli informovat u dalších cestujících, kteří recepcí procházeli. To už bylo moc i na nás.

I tak ale naši dovolenou hodnotíme kladně, služby hotelu předčily naše očekávání. Určitě je lepší varianta, kdy je pokoj příšerný a vše ostatní dokonalé, než naopak. V rámci first minute jsme měli parkování u letiště zdarma. Tak aspoň za to dáváme cestovce plusové body. A v neposlední řadě musím pochválit prodejce zájezdů a služeb z Fisheru J. Jiříkovou, která nám byla ihned v řešení problému s pokoji nápomocna a vždy na dotaz pošle zajímavé nabídky dovolených.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele – Bulharsko (nakladatelství IKAR)

Společník cestovatele – Bulharsko (nakladatelství IKAR)

Jak nejlépe vybrat letenky?

Jak nejlépe vybrat letenky?

Společník cestovatele – Řecko (nakladatelství IKAR)

Společník cestovatele – Řecko (nakladatelství IKAR)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *