S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Představu o dovolené máme každý jinou. Velké auto se k ní ale hodí v každém případě. Podívejte se, kdy se neobejdete bez minibusu nebo bez dodávky. A rovněž, kde je sehnat.

Kvůli dovolené se jen málokdo z nás vydá na nákup nové či ojeté dodávky, případně minibusu. K čemu taky! Kvalitní půjčovny dodávek dnes existují a stačí včas myslet na rezervaci termínu, kdy si ji plánujete půjčit. Pojďte si s námi naplánovat parádní dovolenou.

Vyjeďte si na velký rodinný výlet

Půjčovna dodávek Olomouc, firma Autopůjčovna Procházka, nabízí pro dokonalou dovolenou minibus Opel Vivaro. Devítimístný vůz vás vyjde na pouhých 1200 Kč na den při zápůjčce v délce 11 a více dnů. Konečně můžete sebrat děti, všechny dědečky a babičky – a vyrazit společně na velkou rodinnou dovolenou. Bez auta to v takto velkém množství až doposud nešlo, nebo to ve více autech nebylo ono.

Opel Vivaro je pro rodiny jako stvořený. Na 90litrovou nádrž najedete až tisíc kilometrů. I při své velikosti si zachovává velice ekonomickou spotřebu. Automobil má navíc variabilní interiér, který si lze přizpůsobit konkrétním potřebám. Sklopit se dá druhá i třetí řada sedaček, a automobil tak dokáže převézt i větší náklad. Sedačky lze i zcela vyjmout.

Je vám líto, že Autopůjčovna Procházka nabízí jenom minibusy a dodávky Olomouc? Nenechte se splést. Při dlouhodobějším pronájmu si máte možnost nechat jak minibus, tak dodávku přistavit i v dalších městech. Takže dodávky Brno už nehledejte. Autopůjčovna Procházka vám auto přistaví nejen v Olomouci, ale i v Brně, ve Frýdku Místku, v Havířově, ve Zlíně, v Uherském Hradišti, v Třinci, v Pardubicích, v Liberci, v Hradci Králové, v Novém Jičíně či v Jihlavě.

Na vodu jenom s dodávkou

Patříte mezi vodáky? Tak to jistě vždy před sezónu sháníte vhodný odvoz lodí. Půjčte si letos vhodnou dodávku. Půjčovna dodávek Zlín firmy PronCar.cz pronajímá kvalitní auta i pro tyto účely. Firma má nízkou vratnou kauci a kvalitní vozy v dobrém technickém stavu, které vám rozhodně dovolenou nezkazí.

Volá vás o dovolené chalupa?

Chystáte se během dovolené opět zvelebovat svoji chalupu v Beskydech? Jenomže jak přivézt potřebný materiál na stavební práce? Půjčte si dodávku. Půjčovna dodávek Ostrava je nejspíš přesně to, co hledáte. Dovolená „na maltě“ bude letos stát rozhodně za to.

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Vydejte se na letní dovolenou s karavanem, pořizovat si jej nemusíte…

Vydejte se na letní dovolenou s karavanem, pořizovat si jej nemusíte…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *