Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Dětský zábavní park Mirakulum v Milovicích prostě milujeme. Vstupné za hubičku (rozhodně třeba v porovnání s finančním obnosem, který necháme na klasických atrakcích na pouti), možnost donést si vlastní jídlo a pití a využít některou z travnatých ploch na piknik a hlavně v létě vodní svět a atrakce ve stínu v lese.

V neděli jsme ale zkusili dosud nepoznané. A to pronajmout si soukromý plácek s grilem, stolem s lavicemi a slunečníkem. Cena 200 Kč na den a záloha 500 Kč na obracečky a další nezbytnosti k pohodovému grilování. Cena přívětivá, místo za naučnou zahradou naprosto dostatečné. Plácky jsou zde ohraničeny vysokým živým plotem, takže o soukromí se nemusíte obávat. Vše probíhalo tak jak má, byli jsme moc spokojeni.

Grilování v Mirakulu

A jak na to?

Plácek si musíte dostatečně dopředu zamluvit. Právě díky nízké ceně je totiž o možnost uspořádání soukromé párty velká poptávka. Stačí ale dostatečně dopředu napsat na mail park@mirakulum.cz a čekat na potvrzení. Možná je i telefonická rezervace na čísle: +420 730 510 985 (každý všední den 8.00–18.00).

Grilování v Mirakulu

Je vám plácek s grilem málo?

Park nabízí i možnost pronájmu prostoru se zázemím kamenné budovy. Jde o moštárnu s grilem a travnatou plochou naproti mini zoo, vedle hradu. Velkou výhodou je tekoucí voda a chladnička uvnitř objektu. Hned vedle je pak vesnička prasátka Pigy, kam „zaparkujete“ děti. Pronájem vyjde na 1000 Kč za den. Opět je nutná rezervace dostatečně dopředu.

Pro opravdu velké oslavy se pak hodí Kaple, která se nachází pod amfiteátrem. Kamenná budova nabízí posezení i uvnitř a krom grilu také lednici a tekoucí vodu. Venkovní posezení je se slunečníky na klidném místě, kam běžný návštěvník nemá důvod vůbec dojít. Nájemné činí 1500 Kč na den pro rodinné oslavy. Firemní akce si musí do kapsy sáhnout trochu hlouběji.

Jelikož jsme si grilovací plac zamlouvali jen několik dní dopředu, byla moštárna i kaple již zamluvena. I tak jsme ale grilování zvládli bez lednice a tekoucí vody. Místo tekoucí vody vlhčené ubrousky na ručičky upatlané od masa a kukuřice. Studené nápoje jsme pak přinesli z nedalekých stánků. Pro malou rodinnou oslavu tedy jasná volba. Děti se navíc samovzdělávaly na naučném políčku. A ruku na srdce, kdo z vás ví, jak vypadá rostlinka sojového bobu?

Tip redakce: Až do konce srpne probíhá v budově, kde najdete dětské dílničky, mini výstava ocelových figurín z GSF Praha. Na stolečku u vchodu pak najdete 20% slevu na vstup právě do Galerie Ocelových Figurín Praha.

Mohlo by se vám také líbit

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Vydejte se na letní dovolenou s karavanem, pořizovat si jej nemusíte…

Vydejte se na letní dovolenou s karavanem, pořizovat si jej nemusíte…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *