Erotické masáže v Praze: Tradiční praktiky, které vás přenesou na druhý konec světa

Erotické masáže v Praze: Tradiční praktiky, které vás přenesou na druhý konec světa

Erotické masáže v Praze se v posledních několika letech staly velice vyhledávaným „zbožím“. Jedná se o populární záležitost, která však stále v některých tvářích vyvolává karmínový nádech ostychu. A to i v dnešní společnosti, která je sexu ve všech ohledech otevřena.

Erotické masáže mají hluboké kořeny především v orientální kultuře, o čemž se nám dodnes dochovaly četné historické prameny. Není to tedy záležitost moderní kultury, k jejím počátkům bychom museli až několik století před náš letopočet. V tomto článku bychom vám rádi osvětlili jejich tradiční druhy.

Takovýto druh relaxace má mnoho zdravotních benefitů, ať už v oblasti psychiky, či fyzična. Může být účinným doplňkem při léčbě depresí, a to především díky vyplavování hormonů jako je serotonin, dopamin a oxytocin, ke kterému dochází při dotycích. Uvolňuje stresové napětí a pomáhá i v oblasti sexuality, například při poruchách erekce či předčasné ejakulaci.

Erotická masáž Nuru

Jak už by název mohl napovědět, Nuru je erotická masáž, která má svůj původ v Japonsku, konkrétně ve městě Kawasaki. Masáž probíhá za naprosté nahoty všech účastníků (obvykle jsou dva – masér/masérka a zákazník/zákaznice, může však být i více masérů, případně existují i masáže pro páry) a to třením těla o tělo. Masér (nebo masérka, ty jsou při Nuru masážích přeci jen běžnější) namísto dlaní, prstů a klasických dotyků rukou používá svých přirozených křivek.

Tato technika je v kruzích okolo erotiky považována za mistrovské umění, kdy však hlavním cílem není samotné vyvrcholení (ke kterému samozřejmě může dojít), nýbrž nalezení jistého duchovního rozměru, není proto na škodu rozšířit si v této oblasti obzory

Jako pomůcka se obvykle používá speciální Nuru gel, který by však měl být bez zápachu a bez chuti a ideálně by měl být blahodárný pro vaši pokožku.

Tantrická masáž

Tantrická masáž pochází spíše z oblasti severního a středního indického subkontinentu, je tedy spojená s hinduistickým náboženstvím a tamější kulturou. Stejně jako masáž Nuru by mělo jít spíše o zážitek duchovní nežli o zážitek sexuální, ačkoliv nelze popřít, že co se týče postupu tantrického masírování, erotické vzrušení je pro mnohé lidi neodvratné. Během tantrické masáže dochází k masírování celého těla především dlaněmi a prsty, a to včetně genitálií. Mnoho lidí považuje tantrickou masáž za mimořádný druh relaxace, jež spojuje erotiku s duchovním odpočinkem.

Takové masírování těla i ducha mnohdy trvá v řádu několika hodin, a to i s rituály, které se před, během nebo po ní provádí. Tyto rituály jsou včetně samotných doteků považovány za jistý druh meditace.

Tantrické masáže, sebevědomí a sexualita

Taková masáž může pomoci při přijímání vlastního těla a sexuality v čiré podobě, s čímž mají především ženy nemálokdy problém. Přijímání sebe sama v určité podobě je důležité pro vaše sebevědomí, které má vliv na celý náš vnitřní, vnější (sociální a pracovní), ale i sexuální život. Problémy se sebeláskou byly mnohokrát prokázány jako hlavní překážka na cestě za spokojeným milostným životem, ať už jde o dlouhodobě snížený sexuální apetit, nebo v případě mužů o poruchy erekce a problémy s předčasnou ejakulací, eventuálně u žen se vzrušivostí. Kromě výše zmíněného mohou takovéto problémy vést k velmi nepříznivému duševnímu stavu jako jsou deprese, která k našemu spokojenému životu samozřejmě vůbec nepřispívá.

Navíc může jedince zbavit stresu a napětí, které rozhodně není radno hromadit a mohou také vést k výše zmíněným obtížím s ejakulací či erekcí. Takové hromadění negativních emocí však také v určitých profesích může vést až k syndromu vyhoření, což je velmi kritický stav absolutní ztráty motivace v oblasti pracovního života, kvůli kterému je mnohdy nutné skončit s prací na několik dlouhých měsíců, což si mnoho lidí nemůže dovolit. Přitom existuje jednoduchá prevence: relaxace.

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *