Zažijte krásy Českého Švýcarska na vlastní kůži!

Zažijte krásy Českého Švýcarska na vlastní kůži!

Proč cestovat do ciziny, když v samotné České republice můžeme najít takové množství zajímavých a nádherných míst. Jen málokdo z nás může říct, že poznal téměř všechny kouty naší země. Jestli hledáte vhodnou lokalitu pro zimní či letní dovolenou, rozhlédněte se kolem sebe.

České Švýcarsko je národním parkem ČR. Pyšní se nejen nádhernou přírodou plnou vysoce zajímavých pískovcových útvarů a dalších zajímavostí, ale i pestrou nabídkou služeb. Najdete zde mnoho zábavy a nudit se rozhodně nebudete. Díky tomu, že je lokalita turisticky velmi atraktivní, naleznete zde mnoho způsobů sportovního, relaxačního, kulturního, ale i třeba gurmánského vyžití.

Oblast Českého Švýcarska se rozkládá na severu Čech při hranicích s Německem. Národní park se rozprostírá v okrese Děčín a ohraničují ho městečka Chřibská, Hřensko a vesnička Brtníky.

Zažijte krásy Českého Švýcarska na vlastní kůži!Nabídka ubytování je v této lokalitě velmi pestrá. Naleznete zde ubytování všech cenových kategorií. Stačí pro sebe pouze vybrat tu správnou. Na stránce České Švýcarsko ubytování najdete komplexní nabídku veškerého ubytování v této oblasti. K dispozici je vám maximální množství informací, které se o ubytování v této lokalitě vůbec dá sehnat.

Vybírat můžete na základě vámi vybrané blíže určené lokality. Nabídka je členěna právě podle jednotlivých oblastí. U každé jednotlivé nabídky naleznete podrobné informace, co se ceny, kapacity, stravování, způsobu bydlení a jiných podstatných věcí týče. Jsou zde samozřejmě zmíněna i ostatní neméně důležitá kritéria. Jako je hifi připojení, wellness služby, možnost bezbariérového přístupu a jiné speciální požadavky.

Napříč Českým Švýcarskem můžete podniknout zajímavé výlety. Proto na webových stránkách nechybí ani tipy na konkrétní výpravy. Přečíst si zde můžete i o nabízených službách v okolí. Dozvíte se, které významné památky nesmíte při své návštěvě vynechat, ale i kde najdete nejbližší aquapark.

V okolí naleznete i několik výborných ski areálů, které nadšeným lyžařům poskytnou vynikající lyžařské podmínky. Jedním z nich je například Ski areál Horní Podluží, nebo Jedlová. Pokud vás lokalita zaujme, můžete tu prožít třeba i nezapomenutelný silvestr či vánoce. Uvidíte, že jakmile se jednou do Českého Švýcarska vypravíte, budete mít neustávající touhu podívat se tam ještě jednou.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *