FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Dneboh je malá vesnička kousek od Mladé Boleslavi. Zejména díky místním dobrovolným hasičům ale mají o zábavu postaráno. Nejen, že se účastní hasičských soutěží, ale jednu také v rámci Jizerské ligy pořádají. Dnešní den ale patřil zejména milovníkům motorů a historie. Ve spolupráci s osadním výborem totiž SDH Dneboh za finanční podpory města Mnichovo Hradiště, připravil báječnou podívanou pro malé i velké. Pokud jste měli štěstí a u stroje potkali jeho majitele, nebylo výjimkou si do traktoru sednout a pokochat se i tímto způsobem. K vidění bylo na padesát strojů zejména od značky Zetor a Svoboda. Dále pak John Deere traktůrky a další zemědělské stroje. Nechyběl ani kombajn a dva osobní automobily.

Celá akce byla doplněna o výstavu dobových fotografií a textů.

Pro děti byl připraven animační program pod taktovkou místního spolku Kohoutek-MH. Děti si mohly vyrobit mávátko s traktorem a nechybělo ani malování na obličej a skákací hrad.

Dneboh je vyhlášený občerstvením a ani tentokrát neudělali ostudu. K dostání bylo neuvěřitelné množství dobrot. Dali jsme si výborný guláš s chlebem (za 80 Kč), dále jsme si pochutnali zejména na vyhlášené dnebožské Smažence (26 Kč). Pro dospěláky se čepovalo pivo a pro malé malinovka.

První ročník akce se vydařil na jedničku!

Mohlo by se vám také líbit

Musée du Louvre

Musée du Louvre

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *