Itálie – vzrušující rodinná dovolená

Itálie – vzrušující rodinná dovolená

Máte chuť na příjemnou rekreaci u moře? Toužíte spatřit klenoty architektury a divy přírody? Zajistěte si dovolenou v Itálii. Tento nádherný stát jižní Evropy je populární destinací a zahrnuje půvabné oblasti Toskánska, Říma, Capri, Apulie či Kalábrie. V Itálii si přijdou na své sportovně založení turisté, rodiny s malými dětmi, starší výletníci i zamilované páry.

Za kulturou do Toskánska

Milujete starodávné památky, koupání v moři, kulinářské speciality a kvalitní vína? Navštivte Toskánsko. Vstupte do krajiny řeky Arno a oddejte se kouzlu Florencie, Pisy, Sieny anebo Arezza. Procházejte se kolem olivovníků, piniových hájů a nasávejte vůně dob dávno minulých. Nezapomeňte navštívit autentické vesničky, kde jsou lidé přátelští a splní vám každé přání.

Do Kalábrie a Lazia za koupáním

Prahnete po prožití aktivní dovolené v Itálii? Upřednostněte Kalábrii! Potápějte se v čistém moři, lenošte na písečných plážích, vyzkoušejte windsurfing a podívejte se do přírodních rezervací. Největším drahokamem hornaté krajiny Lazia je Řím. Neméně zajímavá jsou lázeňská letoviska, dech beroucí národní parky, jezera a moře. Prohlédněte si antické památky Říma, vyrazte na pěší túry, věnujte se cyklistice či horolezectví.

Ochutnejte krásu Sicílie!

Zajistěte si zájezd do Itálie a vsaďte na její nejjižnější region a největší ostrov ležící ve Středozemním moři. Sicílie vás překvapí dlouhými písečnými plážemi, všudypřítomnou květenou a exotickou atmosférou. Relaxujte na pláži, užívejte nočního života v barech a na diskotékách. V Palermu chutnejte skvělé vafle s čokoládou a v Menfi delikatesní vína. Vyjeďte si výletní lodí a nasávejte rajský mořský vzduch. Vznešenou přírodu poznáte na nedalekých Liparských či Pelagských ostrovech. Zájezdy do Itálie jsou atraktivní záležitostí, jakmile spatříte pokladnici přírody a historie na vlastní oči, budete se do Itálie vždy vracet.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Netradiční dovolená na farmách v Jižním Tyrolsku

Netradiční dovolená na farmách v Jižním Tyrolsku

Akvárium v Cattolice

Akvárium v Cattolice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *