Vysněná dovolená v Itálii

Vysněná dovolená v Itálii

Hledáte vhodnou destinaci pro vaši letní dovolenou? Dovolená v Itálii by mohla naplnit veškeré vaše sny a očekávání, které od dovolené máte! Itálie je země mnoha tváří a možností. Nejenže se zde můžete koupat v nádherně čistém Středozemním moři, opalovat se na rozpáleném slunci a jen tak relaxovat.

Zrovna tak dobře se můžete vydat na procházku do okolních hor, či rovnou uspořádat vysokohorskou túru. Není také od věci si přibalit jízdní kola, nebo pokud na ně nemáte prostor, půjčit si je na místě. Cestování po okolí bude hned příjemnější a rychleji ubíhat. V horkých letních dnech může totiž chůze být opravdu unavující.

Co vás v Itálii ještě čeká?

Vysněná dovolená v ItáliiItálie má také velmi pestrou a dlouhou historii. Vyžijí se tedy zde i kulturní maniaci. Najdete zde nesčetně mnoho památek, které jsou velice turisticky atraktivní. Nehledě na to, že všude, kam se vydáte, vás čekají zajímavá muzea, která vám o místních regionech mnohé řeknou.

Co ještě by vás na zájezdy do Itálie mohlo nalákat? No jednoznačně italská kuchyně. Ta je sice celosvětově proslulá, nicméně ochutnáte-li typické pokrmy přímo v Itálii, nic se jim jen tak nevyrovná!

Kde se nejlépe ubytovat?

Ve všech proslulých italských destinacích narazíte na špičkové luxusní hotely, či apartmány, které vám poskytnou příjemný azyl po dobu vaší dovolené. Samozřejmě ve většině z nich není problém objednat si i stravování. Tak si zajistíte to, že pravou italskou kuchyni zaručeně ozkoušíte! Hotely jsou špičkově vybavené a většinou Majové vlastní soukromé pláže na mořském pobřeží. Nebudete se tedy muset tísnit na veřejné městské pláži. U valné většiny hotelů budete mít samozřejmě k dispozici i bazén, který ocení nejen vaše děti, ale jistě i vy!

Čekáte-li s objednáním dovolené do poslední chvíle? Výborně! Mnoho cestovních kanceláří totiž každoročně nabízí i zájezdy last minute do Itálie.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Netradiční dovolená na farmách v Jižním Tyrolsku

Netradiční dovolená na farmách v Jižním Tyrolsku

Akvárium v Cattolice

Akvárium v Cattolice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *