Privátní wellness Samui Spa v Praze

Privátní wellness Samui Spa v Praze

Pokud jste ještě nikdy nezkusili saunu, napravte to. Při saunování dostanete z těla nejen toxiny, ale také nervozitu, napětí a vyčerpání. „Abyste si tento úžasný zážitek opravdu užili a mohli na sebe nechat působit blahodárné účinky sauny, je důležité, aby vás při odpočinku nikdo nerušil a měli jste co možná největší soukromí,“ vysvětluje Milan Novák ze Samui Spa a dodává: „V privátní sauně si můžete dopřát jedinečnou kombinaci zdraví prospěšného vlivu saunování a aromaterapie. Vhodně vybrané přírodní aromatické esence podporují proces detoxikace. Silice levandule, heřmánku, meduňky, ale i santalového dřeva či kadidla navíc mají antidepresivní účinky.“ Privátní wellness dnes už není vymožeností. To, jaký zážitek z odpočinku si odnesete, je k nezaplacení.

Oddejte se labužnictví

Abychom si rozuměli, nemluvíme o nezřízeném obžerství, ale o požitku z dobrého a především kvalitního jídla. Přednost dávejte sezonním potravinám, ale nic si nezakazujte. Je prokázáno, že zákazy a odpírání uvádí psychiku a tím pádem i tělo do stresu. Jednou či dvakrát v týdnu se proto neostýchejte a dejte si něco dobrého. Jídlo si vychutnávejte a nikam nepospíchejte. Inspirujte se u středomořských národů, které mají večeři jako relaxační rituál a užívají si každé sousto ve společnosti lidí, které mají rádi. Jestliže jste bez energie a ve stresu, udělají vám dobře cukry, které zlepšují náladu. Takže dobrý zákusek povolen. Odpírat si nemusíte, v rozumné míře, ani alkohol. Podle úspěšného dětského kardiochirurga profesora Milana Šamánka, propagátora dobrého vína, je střídmé, ale pravidelné pití vína zdraví prospěšné.

Nechte se hýčkat

Privátní wellness Samui Spa v PrazeJednou z nejúčinnějších relaxačních procedur je masáž, kterou byste si měli dopřát alespoň jednou do měsíce. „Volte masáže, které jsou jemné,“ radí Milan Novák z privátního wellness Samui Spa a pokračuje: „Ženy jsou nadšené například ze smyslných rituálů, které kombinují ošetření obličeje a těla za pomoci aromaterapeutických složek jako je například olej z myrhy, kadidla, citrusů, bílého kosatce a santalového dřeva, které navrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý vzhled. Je-li navíc součástí i celotělová relaxační aroma masáž, odchází, nejen ženy, s pocitem lehkosti, čistou hlavou a novou energií,“ dokončuje popis lákavých rituálů Milan Novák. Důležité ale je, abyste si na takový zážitek udělali čas a nepodstupovali jej ve spěchu. Naštěstí už existují wellness zařízení, která vám luxusní odpočinek poskytnou třeba až do půlnoci a o víkendu! Co říkáte, nebude to další velmi příjemný bod na seznamu vašich úkolů?!

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *