Pohádková vesnička Fábula

Pohádková vesnička Fábula

Prázdniny jsou dokonalým časem na rodinné dovolené. Mnoho zajímavých míst je doslova na dosah ruky.  Na rozhraní Vysočiny a jižních Čech leží malebné městečko Kamenice nad Lipou i se svou velmi starou památeční lípou v zámeckém parku.

Zde, v bývalé budově Okresního soudu a na okolních pozemcích najdete Rodinný zábavní park Fábula. Je to ideální místo na celodenní výlety s dětmi. Celá Vaše rodina zde zažije mnoho zábavy, dobrodružství a zážitků. Odnesete si nezapomenutelnou vzpomínku na skvěle prožitý den.

Obohaťte svoji rodinu o neskutečné zážitky

V parku pro Vás mají přichystáno mnoho atrakcí. Jednou z nich je v letošním roce Cesta kouzelníka Kellyho. Pokud se rozhodnete ji projít, budete muset čelit nástrahám živých pohádkových bytostí, které pro Vás mají přichystány zamotané úkoly. Projdete sami Pohádkovým sklepením, ve kterém je třeba najít správnou cestu a pohádkový poklad. Hlavu Vám a Vašim dětem zamotá Tajemné šifrování nebo Zámecké bludiště s kvízem a mnoha překážkami. V Tvořivých dílnách máte možnost si vlastnoručně vyrobit nebo vymalovat drobnůstku, která Vám zůstane jako stálá upomínka na Fábulu. Jestliže jste hraví, jistě Vás zaujmou Obří společenské hry, které jsou zapsané v Knize rekordů Agentury Dobrý den v Pelhřimově. Na ty, kdo si bystří svůj důmysl a duchapřítomnost čeká zcela nová úniková hra – Útěk ze žaláře, odehrávající se v autentických celách někdejšího soudu. Pokud si vypůjčíte nějaký převlek v Půjčovně kostýmů, bude pro Vás celý prožitek ještě věrohodnější.

S celou třídou na školní výlet za pohádkou

Zážitkový park Fábula je místem interaktivní zábavy a proto se stává stále častěji místem pro školní výlety. Děti si mohou všechny atrakce vyzkoušet a osahat. Například mohou rozpohybovat Obří marionety a vyzkoušet si jaké je to být loutkohercem. Mohou zkusit v Království hlavolamů vysvobodit 50 cm dřevěného ježka z klece. Některé z nich určitě zaujme minizoo, kde se seznámí se zvířátky z babiččina dvorku. Kluci si zase rádi na Střelnici vyzkouší svou přesnost při střelbě z kuše. Divadelní představení si budete moci užít v Letním amfiteátru, kde také probíhá doprovodný program k akcím, které se v parku v průběhu celého léta konají.

Pořadatelé myslí na všechny věkové kategorie, tedy od 2 do 99 let. Některé atrakce jsou připraveny ve více variantách a to jak pro malé děti, tak pro starší a dospělé. To je velká výhoda pro rodiny s více dětmi.

Do Fábuly se můžete vydat za každého počasí. Program je pro Vás přichystán jak ve venkovních, tak i ve vnitřních prostorách. Občerstvit se také můžete přímo v areálu a to buď ve stylovém Hostinci u Loupežníka Bambitky, nebo v občerstvení U Otesánka. Na kávě a zákusku si pochutnáte zase v Pohádkové cukrárně.

V Rodinném zábavním parku Vás nečeká jen pohádková vesnička, očekává Vás příjemně a užitečně prožitý den s Vaší rodinou a hlavně rozzářené oči Vašich dětí, pro které se návštěva ve Fábulovi stane trvalým zážitkem.

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *