Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Toužíte po relaxaci a nádherném ubytování?

Tohle pro Vás bude ta pravá volba. Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa se nachází v Maďarsku přímo v lázeňské oblasti. Rozloha hotelového areálu je 5000 m2 s 200 parkovacími místy. K dispozici vám bude 223 klimatizovaných pokojů s vlastním balkonem, vysokorychlostním internetem, TV, trezorem a telefonem.

Hotel se může pochlubit i výborným jídlem. Ráno si můžete zpříjemnit v hotelové restauraci  bohatou a zdravou, bufetovou snídaní. Na večeři si můžete vybrat z bohatých, švédských stolů. Nestačí Vám potěšení z výborného jídla? Nevadí, pro ještě větší rozkoš navštivte hotelové wellness centrum. V Health Spa and Wellness Centre naleznete i vodní park, který Vám poskytne nádherný výhled při koupání.

V nabídce je i velká spousta léčebných procedur a masáží.  Nabízejí zde nejen tradiční masáže ale i východoasijské masáže, kosmetické procedury a moderní fitness centrum.

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & SpaI s Vašimi dětmi zde najdete potěšení, a to v rodinném centru s brouzdalištěm, vlnobitím, lezeckou stěnou, vířivkou a 3 velkými skluzavkami. Pro ty úplně nejmenší hosty zde najdete Baby World. Dětská kuchyňka, přebalovací pult a místnost na spaní zde určitě nechybí.

Hotel má také čtyři konferenční místnosti a velmi prostorný taneční sál o kapacitě až 300 hostů.

Hotel obdržel  nejen –  cenu kvality maďarského turismu, ale i ocenění  – Zelený hotel.

Kam na Výlet?

V okolí hotelu se určitě nudit nebudete. Centrum města Sárvár se nachází pouhých 5 minut chůze od hotelu. Město Sárvár je historicky velmi bohaté a k vidění je zde například renesanční hrad Nádasda, který je symbolem města.

Za areálem lázní se nachází několik jezírek s pěti ostrůvky a s pěti můstky.  Tato jezírková soustava působí velice romanticky.  Návštěvníci se zde můžou projet na loďkách, což celou romantiku podtrhuje. I rybáři si zde najdou své místečka.

Pouhých 10 Km od města Sárvár se nachází letiště Tokorsci. Zde je sportovní vyžití, jako je bowling, squash a vyhlídkové lety.

Mohlo by se vám také líbit

3 tipy kam na parádní dovolenou

3 tipy kam na parádní dovolenou

Za zdravím do termálů

Za zdravím do termálů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *