3 tipy kam na parádní dovolenou

3 tipy kam na parádní dovolenou

Přemýšlíte kam vyrazit na dovolenou? Chcete si odpočinout v luxusním prostředí, poznat nová místa, vidět krásy přírody, a dokonce tohle všechno získat za skvělou cenu? Kde takové pobyty hledat? Mezi nejlepší poskytovatele pobytů se slevou patří server Slevoteka.cz. Slevoteka.cz jako první v ČR přišla s vymezením nabídky na víkendové pobyty a zážitky. Rozhodl jsem se pro vás napsat 3 tipy, kde strávit skvělou dovolenou.

Wellness pobyt

Chcete odpočívat celý týden? Nebo máte čas jen o víkendu? Víkendový odpočinek uprostřed rušného pracovního měsíce není k zahození. Při wellness pobytu lze dokonale zapomenout na veškerý stres a parádně relaxovat. K wellness neodmyslitelně patří sauny, bazény, vířivky a masáže. Máte rádi kvalitní prohřátí celého těla v sauně? Nebo raději relaxujete ve vířivce? A co takhle vzít s sebou svojí drahou polovičku? Můžete spojit wellness pobyt a prohlídku hezkého evropského města. V současné době jsou hodně oblíbené wellness pobyty v Maďarsku. Slevoteka.cz vám na ně poskytne výraznou slevu!

Poznejte evropskou metropoli Budapešť

Máte rádi poznávání nových měst? Užijte si krásy maďarské metropole ležící na řece Dunaj. Ať pojedete se svojí drahou polovičkou, nebo s partou přátel, určitě si užijete skvělé procházky. Maďarsko je překrásné v každém ročním období. V Budapešti stojí za návštěvu proslulý Budínský hrad. A čeká tam na vás mnoho dalších hezkých míst. Například Bazilika sv. Štěpána a Markétin ostrov. Co vy na to?

Maďarské termální lázně

Jedno z nejznámějších jezer v Maďarsku je jezero Hevíz. Je to dokonce největší termální jezero v Evropě, které je otevřeno celý rok. Návštěvy se nemusíte bát ani v chladných měsících. Teplota jezera se v zimě pohybuje kolem 27 °C. Voda v termálních lázních je vhodná pro léčení a prevenci různých zdravotních komplikací.

Mohlo by se vám také líbit

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Za zdravím do termálů

Za zdravím do termálů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *