Kam na teambuilding? Do zábavního parku BRuNO!

Kam na teambuilding? Do zábavního parku BRuNO!

Téměř každá firma dnes pořádá nějaké aktivity mimo pracovní prostředí. Některé se vydají sjíždět řeku, další na výšlap do hor, jiné třeba na bowling. Hledáte i vy nějakou takovou vhodnou zábavu, která by pomohla utužit kolektiv? Pak pro vás máme jeden unikátní tip. Vydejte se společně do brněnského zábavního parku BRuNO.

Ačkoliv se může zdát, že zábavní park BRuNO není zrovna vhodným způsobem trávení času s partou kolegů, opak je pravdou. Atrakce jako skluzavky, tobogány, Brunův komín, tunely, chodby, čtrnáctipatrový labyrint, autodrom či panoramatická vyhlídka rozhodně nejsou určeny pouze těm nejmenším. I vysoce postavení si na nich užijí spoustu legrace, jelikož přestože si to možná nechcete přiznat, v každém se skrývá aspoň kousek dětské duše.

Na teambuilding jsou tu připravení

Zábavní park BRuNO je na teambuilding v Brně dobře připravený. Samozřejmě je možné tým pouze vypustit na atrakce, avšak obyčejně se zážitkové aktivity kombinují ještě s animačními programy probíhajícími v moderních školicích prostorách. Na tohle všechno jsou zde nachystaní. Jako bonus lze domluvit chutné jídlo a nápoj, protože vězte, že po náročných atrakcích celému týmu vyhladoví.

Uspořádejte family day či večírek

Brněnský zábavní park je však otevřený i jiným firemním akcím. Výborné zázemí tady mají také například pro family day. Svůj den si zde užijí zaměstnanci se svými protějšky a dětmi. Zajímavou volbou je rovněž noční centrum, kdy z atrakcí zmizí všechny děti a dospělí zažívají adrenalin pod rouškou tmy. Místní restaurace Brno je vhodná dokonce pro pořádání vánočních večírků a různých akcí, mají zde 90 míst.

Zní vám teambuilding v zábavním centru příliš šíleně? Ale o to přece jde! Teambuildingová aktivita by měla být netradiční a nejlépe trochu adrenalinová. Jen tak bude mít tým možnost dozvědět se o sobě něco nového a upevňovat vztahy.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *