Dovolená s adrenalinovým zážitkem

Dovolená s adrenalinovým zážitkem

Obyčejná dovolená je pro lenochy a lidi bez fantazie. Patříte mezi odvážlivce a máte rádi výzvy? Budete letos dovolenou trávit v České republice a hledáte zajímavé aktivity? Rádi pro svého partnera chystáte nezapomenutelná překvapení? Inspirujte se v tomto článku! Máme tip na adrenalinem „nabušené“ zážitky.

Seskočte a bavte se!

Pokud nevíte, čím vaší dovolenou okořenit, jistě se vám zalíbí náš tip v podobě neobyčejného zážitku! Vyzkoušejte tandemový seskok! Několik vteřin, kdy budete padat volným pádem a následně se bezpečně snášet k zemi s padákem, se vám jistě vryje do paměti nesmazatelnou stopou. K tomu, abyste tandemový seskok zvládli, nepotřebujete žádný zvláštní výcvik. Stačí si vytipovat letiště, kde seskoky pořádají, přihlásit se, zaplatit a jít na věc. Tandemové seskoky aktuálně nabízí například na letišti v Kolíně, Prostějově, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, Mladé Boleslavi a dalších napříč celou Českou republikou.

Pozor na omezení!

Tandemový seskok bohužel nemůže absolvovat každý. Není určitě vhodný pro děti mladší 8 let. Před seskokem budete muset podepsat prohlášení, že netrpíte závažnými nemocemi jako je např. srdeční slabost, epilepsie aj. či nemáte jiná zdravotní omezení. Tandemový seskok má také hmotností omezení. Nesmíte vážit více než 110 kg!

V tunelu to jde také!

Alternativou k tandemovému seskoku je pobyt ve větrném tunelu. Nedávno byl otevřen v Praze. Tunel vám umožní zakusit sílu hurikánu. Díky silnému větru o rychlosti 270 km/h se budete vznášet a zažijete stejné pocity jako při seskoku. Navíc se budete pohybovat nahoru a dolů, do stran a kolem osy, což při seskoku nikdy není možné. Létání ve větrném tunelu funguje i jako příprava na seskok. Jeho výhodnou je podstatně nižší cena. Větrný tunel HURRICANE FACTORY najdete na adrese Tupolevova 736, Praha 9.

Mohlo by se vám také líbit

Lyžařská sezóna právě začíná! Využijte možnost mít svah jen pro sebe

Lyžařská sezóna právě začíná! Využijte možnost mít svah jen pro sebe

Chcete zažít nevšední dovolenou? Objednejte si sportovní zájezd

Chcete zažít nevšední dovolenou? Objednejte si sportovní zájezd

Dovolená na jachtě nemusí být jen snem

Dovolená na jachtě nemusí být jen snem

Také rádi cestujete na kole?

Také rádi cestujete na kole?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *