Chcete zažít nevšední dovolenou? Objednejte si sportovní zájezd

Chcete zažít nevšední dovolenou? Objednejte si sportovní zájezd

Cestovní kanceláře v současné době nabízí především zájezdy do přímořských destinací. Ovšem ne každý je stvořený na povalování se na písečné pláži u moře, a proto se jedna cestovní kancelář rozhodla zpestřit nabídku zájezdů sportovními akcemi. Ať už fandíte fotbalu, hokeji, basketbalu, tenisu či formulím, přijdete si zajisté na své.

Cestovní kancelář ČEZPROKA organizuje zájezdy na různé sportovní události. V říjnu se například koná autosalon v Paříži, na nějž si můžete právě přes danou cestovní kancelář koupit zájezd. Co všechno obsahuje?

Výlet na autosalon v Paříži

V loňském roce se konal autosalon ve Frankfurtu, nicméně v letošním roce se vrací opět do Paříže. Vybrat si můžete z několika druhů zájezdů. První možností je jednodenní letecký zájezd, což je vhodná varianta pro milovníky vozidel, kteří nemají čas a prostor chodit ještě po hlavním městě Francie. Prostě ráno přiletíte, večer odletíte.

Cestovní kancelář ale nabízí i verzi s poznáním Paříže. Jeden den je v rámci takového zájezdu vyhraněn pro návštěvu autosalonu a zbývající dny si projdete metropoli křížem krážem.

Co takhle vyrazit na fotbal?

Jestliže fandíte některému zahraničnímu fotbalovému týmu a rádi byste se podívali na jeho zápas na vlastní oči, nabízí se vám opět sportovní zájezdy. Cestovní kancelář se postará o letenky, ubytování i vstupenky na sportovní akci, a tak se nemusíte vůbec o nic starat. Stačí pouze dorazit na letiště, případně na místo určení. Záleží na tom, zda máte zájezd i včetně letenky či jízdenky.

Cestovní kancelář ČEZPROKA sestavuje kompletní zájezdy na sportovní akce, shání samostatné vstupenky, dokonce i na vyprodané události, připravuje výhodné balíčky a specializuje se na zájezdy na míru. Záleží pouze na vás, po čem prahnete.

Mohlo by se vám také líbit

Lyžařská sezóna právě začíná! Využijte možnost mít svah jen pro sebe

Lyžařská sezóna právě začíná! Využijte možnost mít svah jen pro sebe

Dovolená na jachtě nemusí být jen snem

Dovolená na jachtě nemusí být jen snem

Také rádi cestujete na kole?

Také rádi cestujete na kole?

Skiareál Dolní Dvůr

Skiareál Dolní Dvůr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *