Svět zábavy, her a pohybu v Brně

Svět zábavy, her a pohybu v Brně

Kam s dětmi v Brně, aby nebyla nuda? Ať už je krásně nebo prší, můžete je vzít do nového zábavního parku BRuNO family park, kde jim díky 40 originálním atrakcím několik hodin uteče jako voda a nudit se nebudete ani vy. Tento park je specifický tím, že většinu zábavních prvků můžete absolvovat jako doprovod se svým dítětem. Je to rozhodně lepší, než celou dobu sedět a koukat se, jak si dítko hraje. Společné aktivity vás budou bavit a oceníte hodnotně strávený čas. V době, kdy nás pohlcuje virtuální realita, je reálný adrenalin, pohyb a zábava o to cennější. Ukažte svým ratolestem, že bavit se dá i jinak než u počítače, televize nebo na mobilu!

Co v rodinném parku najdeme?

Rodinný park vznikl v Brně- Slatině na místě bývalých kasáren na ulici Kigginsova a otevřen byl koncem minulého roku. Čeká na vás 40 atrakcí a 14-ti patrový herní labyrint, nicméně, to ještě není vše! Můžete tu uspořádat narozeninovou oslavu díky pronájmu narozeninové místnosti, kterých je zde hned 5, nebo si něco vyrobit v kreativní dílně. Za zmínku stojí i tělocvična The Little Gym Brno, která u dětí rozvíjí pohybové dovednosti hravou formou.

Atrakce, které nadchnou nejmenší i větší děti

Nemusí být jednoduché děti pro něco nadchnout, ale v BRuNO family parku to půjde samo. Které dítko by si nechtělo vyzkoušet ptačí přelet, projet se tenkým střevem nebo prolézt podzemní nory? Atrakcí pro děti je zde mnoho a některé patří k opravdovým „tahákům“. Nafukovací skluzavka Svišťák je vysoká 9 metrů a připomíná tolik oblíbené skákací hrady. Labyrint her má 14 výškových stupňů a je nejvyšší v ČR! Nejdelší skluzavka Tenké střevo měří 38 metrů a sveze vás z výšky skoro 19 metrů. Menší „bráška“ tohoto tobogánu se jmenuje Kloaka. Komíny plné mostů, prolézaček, tunel a sítí nenechají v klidu žádné dítko. Podzemní nory děti milují a dokážou si zde hrát velmi dlouhou dobu. Adrenalin zažijete na lanovce s názvem Ptačí přelet, která je dlouhá před 25 metrů. Atrakce Moře s lodičkami je omezena hmotností dítka do 50 kg, takže sem dospělí nemohou, ale je to jedna z mála výjimek.

Panoramatická vyhlídka Čapí oko

Výčet všech unikátních prvků by byl dlouhý, kromě zmíněných jsou zde různé trampolíny, houpačky, lanové mosty, autodrom, prolézací síť Pavučina a mnoho dalšího. K největším lákadlům patří rozhledna Čapí oko vysoká 22 metrů s panoramatickou vyhlídkou na Brno. Má podobu krychle s prosklenými stěnami i podlahou a je jen pro odvážné. Pro cestu dolů můžete využít tobogán Tenké střevo.

Do BRuNO family parku se budete rádi vracet

Na stránkách tohoto zábavního centra jsou atrakce přehledně rozděleny podle věku dětí, takže si můžete dopředu promyslet, které navštívíte. Zabaví se tu i ty nejmenší, v prostoru příznačně zvaném Mláďata je pamatováno na děti do 4 let. Rozhodně to zde není jen na jedno odpoledne, určitě se sem budete s dětmi rádi vracet a příště už vás budou prosit, abyste je do BRuNO parku vzali.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *