Slunečná dovolená v Sentido Oriental Dream

Rozhodli jste se, že letošní dovolenou strávíte v Egyptě? V horném africkém státě, který je více než oblíbenou turistickou destinací je mnoho míst, kde strávit týden či dva na slunných plážích. Pokud tedy přemýšlíte, jaký resort z těch desítek nabízených zvolit, nyní vám jednu představíme a možná vám tím pomůžeme s výběrem.

Sentido Oriental Dream Resort

Sentido Oriental Dream Resort se nachází přímo u krásné písčito-oblázkové pláže, kde je velmi pozvolný vstup do moře, což je výhodou, pokud míříte na dovolenou se svými dětmi. Když bychom měli upřesnit polohu, toto místo leží asi 40 km od letiště v Marsa Alam. A jestliže zatoužíte po posezení v baru či restauraci, anebo si budete chtít něco málo nekoupit, nemusíte chodit daleko, stačí ujít zhruba pouze 35 metrů.

Slunečná dovolená v Sentido Oriental DreamCo se týče vybavení pokojů v Sentido Oriental Dream, jsou velmi elegantně zařízené, na pokoji je samozřejmostí koupelna s vanou a WC. Všechny pokoje jsou klimatizované, což je po strávení celého dne na slunci velmi příjemná záležitost. Dalším vybavením je satelitní televize, telefon a k dispozici je také minibar a bezpečnostní schránka.

Tento celý hotelový areál se nachází v zahradě a je složen z několika menších budov. Součástí hotelu jsou restaurace, bary, směnárna, kavárna, kadeřnictví nebo třeba internetový koutek. Také jsou jeho součástí bazény, z nichž některé jsou určené pro děti a jiné jsou dokonce v zimním období vyhřívány. V areálu máte také možnosti různých sportů jako je volejbal, šipky, stolní tenis, minigolf, fitness nebo tenis, dále je k dispozici dětské hřiště a miniklub.

Velmi příjemnou variantou je volba stravování ALL INCLUSIVE, protože se nemusíte vůbec starat o nákup potravin a i nápoje máte k dispozici celý den.

Mohlo by se vám také líbit

Nezapomenutelná dovolená v Marsa Alam

Nezapomenutelná dovolená v Marsa Alam

Dovolená v Egyptě vás rozhodně nezklame

Dovolená v Egyptě vás rozhodně nezklame

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *