Skvělé ubytování Rakousko

Skvělé ubytování Rakousko

Možností ubytování u nás i v zahraničí je samozřejmě nespočet. Málokdy ale narazíme na ubytování, které nás natolik osloví, že ho nejen že doporučíme našim známým, ale také, že se tam budeme vždy rádi vracet. Pokud jste takové ubytování, ať už hotel nebo apartmán našli, pak gratulujeme. Pokud ne, pak vás jistě bude zajímat dnešní článek, který bude o neuvěřitelném hotýlku v Rakousku, který rozhodně stojí za hřích.

Rakouské Alpy

Na dovolené chceme zažít opravdovou pohodu a klid. S tím bezesporu souvisí i prostředí, kde se dané ubytování nachází. Pokud jste stejně jako my příznivcem přírody, jistě nedáte dopustit na Alpy.

Skvělé ubytování RakouskoČechy zdaleka nejnavštěvovanější jsou Rakouské Alpy, které jsou pro nás dostupné nejen cenově, ale nahrává jim také poměrně krátká vzdálenost. I v Rakouských najdete velké množství ubytování a možnosti sportovního vyžití. Je jedno, zda vás lákají procházky po horách nebo třeba cyklistika v Rakousku, každý si přijde na své. Na jaře a na podzim je zde příroda doslova úchvatná a navíc se nemusíte obávat návalu turistů. Většina z nás si ale chce prodloužit zimní dovolenou a proto navštěvujeme sjezdovky v Rakousku, které jsou vždy perfektně upravené a bez front. Navíc si užíváme ten komfort, kdy i káva na sjezdovce chutná jako z nejdražší kavárny. Jednoduše žádné kompromisy za cenu Krkonoš, to už stojí za zamyšlení. Vraťme se ale k nakouslému tématu ubytování.

Wellness hotel Fürstenhof

Skvělé ubytování RakouskoNás velmi zaujal hotel Fürstenhof v městečku Wängle – Holz, který se nachází nedaleko přírodního parku Wängle – Reutte. Ten doslova vybízí k túrám, lyžovačce a cyklistice. Po celodenním sportování můžete nechat tělu ulevit v moderním Spa centru, kde v luxusních saunách a vířivkách necháte prohřát ztuhlé svaly a klouby tak, abyste měli sílu na další den plný zážitků.

Jistě mi dáte za pravdu, že s relaxem bezesporu souvisí i gastronomie. Objednat si můžete nejen místí speciality, ale i klasická jídla evropské kuchyně. Po relaxu a dobrém jídle už tu máme jen vždy čisté, krásně zařízené pokoje, ve kterých se vám bude spát opravdu jako doma, možná i lépe. Přesně to jsou důvody, proč hotel Fürstenhof zdaleka nenavštívíte jen jednou.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *