Sdílejte své tipy na výlet s komunitou výletníků na webu

Sdílejte své tipy na výlet s komunitou výletníků na webu

Jste dobrodružné povahy, které ani chvilku neposedí, rádi poznáváte nová místa v Česku i na Slovensku a pátráte po neobjevených lokalitách? Scházejí vám tipy na výlety, nebo se naopak chcete o své zážitky podělit s dalšími cestovateli? Jedinečné komunitní místo soustředěné na webovém rozhraní Tipykamnavylet.cz umožňuje nováčkům lépe se zorientovat v neprobádaných končinách, zavede zájemce do historických koutů, ukáže zajímavé památky i divotvorné zázraky tuzemské přírody.

Edukativní zaměření cestovatelského portálu spojuje

Rodiny s malými dětmi, sportovci, turistické oddíly, táborníci i školní třídy se mohou aktivně zapojit do tvorby webu s tipy na výlety, sdílet společně informace, rady a zkušenosti, a ještě si svými postřehy vydělávat. Edukativní činnost spojená se sepisováním prožitých zážitků je bonusem projektu www.Tipykamnavylet.cz, jenž zábavnou a informativní formou zvedá lenochy ze židlí a podporuje aktivní turisty k dalším toulkám do přírody a za poznáním.

Podílejte se aktivně na vytváření poznávacích webových stránek Tipykamnavylet.cz

Tipy na výlety od lidí a pro lidi je společným jmenovatelem pro tvůrce i uživatele, kteří se mohou vzájemně podporovat a spojovat u společných zážitků a zájmů. Aktuálně projekt obsahuje 2500 ručně psaných a originálně vytvořených postřehů z českých i slovenských luhů a hájů. Tipy za poznáním a aktivním objevováním krás naší země i slovenských sousedů píšou vlastními slovy moderátoři, redaktoři a samotní účastníci. Přehledná mapa výletů vhodně ilustruje a doplňuje jednotlivé zážitky a informace. Interaktivní webová stránka návštěvníkům navrhuje možnosti kam na výlet i prostřednictvím Facebooku (https://www.facebook.com/Tipykamnavylet), kde jsou pravidelně umísťovány nadcházející akce ve vašem regionu i ve vzdálenějších oblastech. Současně je web plně responzivní pro zobrazení na mobilních telefonech.

Za své příspěvky můžete být i odměněni

Pokud víte jaká je cesta „kudy z nudy“, a máte chuť se o své výlety podělit, budete za své postřehy, komentáře, fotografie a příspěvky odměňováni. Jak to funguje? Aktivní uživatelé, kteří se o své zážitky a rady podělí přímo na webu článkem, komentářem a doporučením, mají 100% odměnu z banneru pod každým napsaným příspěvkem. Tipykamnavylet.cz jsou proto vhodným informačním kanálem, kde se zájemci o nové zážitky dozví cenné rady, ale ještě se mohou zpětně podělit o nápady a prožitky z objevených tajemství.

Jak to funguje? Aktivní uživatelé, kteří se o své zážitky a rady podělí přímo na webu článkem, komentářem a doporučením, mají 100% odměnu z banneru pod každým napsaným příspěvkem. Tipykamnavylet.cz jsou proto vhodným informačním kanálem, kde se zájemci o nové zážitky dozví cenné rady, ale ještě se mohou zpětně podělit o nápady a prožitky z objevených tajemství.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *