Restaurace Botta caffe ve Vrchlabí nemá chybu!

Restaurace Botta caffe ve Vrchlabí nemá chybu!

Pokaždé, když jsme ve Vrchlabí, nemůžeme si odpustit návštěvu naší nejoblíbenější restaurace vůbec (a že už jsme jich „pár“ navštívili). Jde o restauraci Botta caffe, kterou najdete přímo v centru města, malý kousek od zámku a přilehlého parku. Zaparkujete buď v podzemním parkovišti nebo přímo na ulici (po obou stranách).

V čem je Botta nejlepší?

Milujeme ten prostor. Vejde se asi 80 lidí, ale díky zajímavě řešeným boxům nemáte ani v plné restauraci pocit, že je tam hlava na hlavě. Krom toho super jednoduché efektní dekorace a překrásné akvárium. Prostředí tedy 10 bodů. Ještě lepší než samotný interiér je ale jídlo. Ještě jsme neměli nic, co by nebylo dokonalé nebo nám dokonce nechutnalo. V Bottě prostě neodfláknou ani kopeček zmrzliny, který zrovna dnes naservírovali mé dceři se sušenkou, lístkem máty a physalisem. Já si dala husí stehno a bez nadsázky nejlepší, které jsem kdy měla (už je jasné, že manžel ode mě příští rok na svátek dostane výlet do Vrchlabí s konzumací).

Dokonalé jídlo, krom mojí husy měli kolegové kachní prsíčko, řízečky, hamburger a vše výtečné, chuťově vyladěné a nádherně naservírované, předčí už jen obsluha (jídlo vypadalo tak lákavě, že jsem ho nestihla vyfotit a dávat sem prázdné talíře by bylo poněkud nemístné). Ach! Jak my to tam milujeme! S úsměvem mi číšník 10x posunul úplně blbě zaparkovaný kočárek, 10x s úsměvem překročil naše lezoucí děti a vyhnul se těm, které už chodí. Následně mi otevřel dveře, když jsem se tam snažila protlačit kočárkem, kávu s sebou mi dal do většího kelímku ať si to nerozleju a spoustu dalších příjemných maličkostí, které dělají z dobré restaurace tu nejlepší.

Na webu restaurace jsem našla motto: „Naším cílem je nabídnout příjemné prostředí se vstřícným personálem s profesionalním přístupem, kde se budete cítit jako doma a rádi se k nám vracet.“ A klobouk dolu, daří se jim to dokonale. Až budete Vrchlabím třeba jen projíždět, stavte se tam, určitě neprohloupíte a jelikož už ví spousta lidí, že jídlo je bezkonkurenční, hodné mega drahých restaurací a přitom za super ceny, raději si tam předem zavolejte a místo rezervujte.

Kontakt:

Krkonošská ulice 16

Tel: 777 701 131

Mohlo by se vám také líbit

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *