Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Prvního března byla v Mnichově Hradišti, bráně do Českého ráje, otevřena nová kavárna. Najdete ji na náměstí pod podloubím a jmenuje se Lucky Coffee. O provozovateli jsme toho moc nezjistili, ale předpokládáme, že půjde o šťastnou Lucku 🙂 Kavárnu jsme vyzkoušeli hned v den otvíračky a níže najdete naši recenzi. A kdo nás zná, tak moc dobře ví, že jsme na slovo vzatí caffee labužníci.

Co jsme očekávali?

Vlastně vůbec nic. Prostředí pod podloubím jsme si na prostor kavárny moc nedovedli představit. Ovšem z prostoru bývalého čínského bistra se vyloupla moc příjemná kavárna, která samozřejmě v první den otevření potřebovala doladit. To ovšem předčila velmi příjemná obsluha a domácí zákusky, včetně zdravé varianty flap jacků.

Majitelů jsme se ptali, co chystají. Krom dětského koutku také podávat zdravější verzi coly, tu jsme také dostali ochutnat, byla výborná. Na jedničku je také káva, která je dovážena z vyhlášené poděbradské pražírny. Zanedlouho bude možnost koupit si také nějakou tu zrnkovou kávu na horší časy domů. Horší časy by ale nastat neměly, protože kavárna má otevřeno od 8mi od rána a o dokonce i o víkendech, kdy se podávají lívance. Také jsme zkusili a neměli chybu!

Ostatně konečně si dáte v Mnichově Hradišti dobrou kávu i po ránu a o víkendu!

Jediné, co jsme čekali, byla výtečná káva. A to se nám splnilo. Baristka dokonce věděla, jaký je rozdíl mezi caffee latte a latte machiato! A správně nám caffe latte přinesla v hrnečku. Samozřejmostí je latte art (obrázek na kávě s mlékem).

A co dodat? Majitelům přejeme hodně štěstí! Doporučujeme rychle dodělat alespoň provizorní dětský koutek, pořádně vypulírovat prostor toalet a dát o sobě více vědět!

Mohlo by se vám také líbit

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Svatomartinské slavnosti a pečená husa

Svatomartinské slavnosti a pečená husa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *