Pěkné a levné ubytování v Brně

Pěkné a levné ubytování v Brně

Baví vás cestování? Myslíte si, že dokonale znáte všechna zákoutí naší země? Snad každý Čech by měl navštívit největší moravskou metropoli Brno. Pokud sem zavítáte, měli byste mít vybráno ubytování. Pokud koukáte na cenu a chcete umístění v centru, čtěte dále.

Máte možnost vybrat si apartmán nebo penzion

Apartmány jsou za cenu běžného pokoje. Jsou vhodné pro firmy, ale i rodiny s dětmi nebo pro jednotlivce, kteří hledají soukromí. Apartmány jsou situovány do obyčejných bytů v panelových domech. Budete mít skutečně prvotřídní soukromí a to za super cenu. Spokojenost je tak zaručena komukoliv, kdo hledá příjemné prostředí. Neváhejte a využijte i dalších služeb jako je doprava vozem. Přesná cena Vám bude sdělena předem nebo můžete využít podrobného plánku, kde vše najdete. AMI penzion se nachází v městské části Brno-střed a je velmi dobře dostupný při cestě autem z dálnice i městského okruhu. Dostupnost hromadnou dopravou je bezproblémová. Zajistí vám snadné a rychlé cestování do všech městských částí a to i včetně nočních linek.

Pokud hledáte levné ubytování v Brně, právě jste ho našli. Ubytovna je otevřena nonstop, takže pokud nevíte, kdy dorazíte, nevadí. V jakoukoliv hodinu se ubytujete. Další výhodou je, že majitelé mluví německy, anglicky a francouzsky. Pokud tedy chcete ubytovat cizince nebo s nějakým cestujete, určitě se zde domluví. Neznáte Brno a špatně se orientujete? Můžete využít služby, kdy majitelé pro své klienty zajedou kamkoliv po Brně a dovezou je do penzionu či apartmánu. Navštivte webové stránky amipenzion.cz a dozvíte se veškeré informace včetně kontaktu.

Apartmán Koniklecova je ideální pro rekreační a veletržní návštěvníky Brna, pracovní cesty a dlouhodobější pobyty. Kousek od těchto apartmánu se nachází i apartmán Starý Lískovec. Opodál se nachází Univerzitní kampus Brno-Bohunice, Fakultní nemocnice Brno-Bohunice nebo Campus Square. Čekají na vás příjemné voňavé pokoje, které jsou plně vybaveny a budete mít tak vše při sobě.

AMI penzion Brno se nachází dvě minuty autem od areálu BVV, ESF MU nebo cca 10 minut pěší chůze k výstavišti, 5 min. na dálnici D1, 15 min. od Masarykova okruhu v Brně, 14 min. přímé spojení k Hlavnímu nádraží, denní i noční linky tramvají, autobusů i trolejbusů, rychlé přímé spojení k většině brněnských fakult, klinice Reprogenesis, Repromeda a Unica i CAR 01. Takže budete skutečně v centru dění.

Mohlo by se vám také líbit

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Hledáte místo pro dokonalou letní dovolenou?

Hledáte místo pro dokonalou letní dovolenou?

Chalupa Památka je historické ubytovací zařízení s nevšední atmosférou

Chalupa Památka je historické ubytovací zařízení s nevšední atmosférou

Recenze hotelu Plaza de la Luz Tourist Flats v Cádizu

Recenze hotelu Plaza de la Luz Tourist Flats v Cádizu

1 thought on “Pěkné a levné ubytování v Brně”

  1. No hotel vypadá pěkně. Asi zkusím navštívit, já jsem zatím nejčastěji chodil do Kadlcova Mlynu. Taky cenově rozumný penzion v Brně. Ale krom ceny se mě strašně líbí, že je v Mariánským Údolí kousek od těch rybníků. Parádní na cyklovýlet nebo odpočinek u vody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *