Nezapomenutelná dovolená ve Spojených Arabských Emirátech

Nezapomenutelná dovolená ve Spojených Arabských Emirátech

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Máte nutkání zažít něco víc než strávit dny na plážích Středozemního moře? Potom pro vás máme bezvadnou inspiraci na nezapomenutelnou dovolenou. A nebude jím jiná země než Spojené Arabské Emiráty, jež vám nabídnou nevídané zážitky a dobrodružství.

Dubaj vám poskytne samozřejmě azurové moře, kde je opravdu velkým zážitkem potápění, protože vody Indického oceánu jsou plné podmořského života. Nebudou chybět ani nádherné písčité pláže, které přímo vybízejí ke slunění a zaslouženému odpočinku.

Co dalšího je na dovolené v Emirátech tak zajímavé?

Jak je všeobecně známo, Emiráty jsou velmi pokroková země. Například moderní stavby, které zde můžete spatřit, jsou velmi neobvyklé a ohromující. Takovými budovami bývají často obchodní domy nebo třeba luxusní restaurace, kde můžete strávit váš volný čas. Na druhou stranu budete mít možnost vidět i staré obytné domy v místních vesničkách a krásnou přírodu. Ať zatoužíte po náročnějším výletu po horách nebo budete chtít na vlastní oči vidět nekonečné množství písku v podobě písečných dun v poušti.

Nezapomenutelná dovolená ve Spojených Arabských EmirátechStále se vám zdá málo, co by vám dovolená v Dubaji mohla nabídnout? Tak tedy navštivte webové stránky společnosti Sinimar Tour, s.r.o., která zastupuje SINIMAR L.L.C., což je jedna z největších cestovních agentur se sídlem v Dubaji. Tato dubajská cestovní agentura byla založena v roce 1997 a od té doby spolupracuje s více než 20 zeměmi z celého světa. U nás, v České republice působí od února 2010 a od roku 2011 je řádným členem Asociace CK ČR.

Konkrétní zájezdy si můžete na webových stránkách společnosti Sinimar Tour detailně prohlédnout a prostudovat. Kromě samotné dovolené v Emirátech, tedy zájezdu, vám společnost poskytne i zařízení víza, dopravu nebo dokonce zapůjčení automobilu v Dubaji. Pokud toužíte po zážitcích jako je plavba luxusní jachtou nebo například vás láká sand snowboarding či let hydroplánem, tak i takové nevšední zážitky v podobě výletů vám Sinimar Tour umožní. To vše zajistí, aby vaše dovolená v SAE byla opravdu nezapomenutelným zážitkem.

Mohlo by se vám také líbit

Chcete letecký zážitek? Vydejte se někam s Emirates

Chcete letecký zážitek? Vydejte se někam s Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *