Na dovolenou už jedině s německou cestovkou

Na dovolenou už jedině s německou cestovkou

Přemýšlíte kam a jak letos na dovolenou? Máte rádi exotiku?

Zde je jeden tip právě pro Vás.

Mnoho lidí se bojí vyrazit na dovolenou se zahraničními cestovkami, ale málo kdo ví, že to není vůbec nic složitého. Německá cestovní kancelář Vám ušetří spoustu peněz a nabídne kvalitnější služby. Abychom byli přesnější, očekávejte slevu klidně i 40% a to už za cestu na některé z německých letišť rozhodně stojí! Samozřejmostí bývají slevy pro děti, na hotelové výlety, půjčovny vozů v destinaci a podobně.

A kde zájezd hledat? Velký výběr nejen last minute zájezdů najdete na webu neckermann.de nebo třeba thomascook.de

My jsme se také obávali, ale kdo jednou zkusí, už nechce jinak. Náš zájezd na Kanárské ostrovy (o samotném ostrovu Lanzarote zase v nějakém dalším článku) pro 2 dospělé + dítě vyšel přes agregátor zájezdů INVIA asi na 55 tisíc. Přes webový portál neckermann.de jsme všichni frčely za necelých 24 000!

Cena zájezdu až na prvním místě

Jak je známo, většina Čechů slyší na – „výhodná cena“. Při výběru exotické země Vám německá CK dokáže ušetřit i několik tisíc korun. Nabízejí zájezdy do různých destinací jako je Thajsko, Maledivy, Kuba a další.

Při výběru populárních destinací jako je Španělsko, Turecko, Řecko nebo Egypt, není úspora tak znatelná. Ceny těchto destinací jsou, dá se říci, srovnatelné.

Odkud poletím, jak se tam dostanu a domluvím se vůbec?

Toto jsou nejčastější otázky, které si položí každý, kdo se rozhodne pro německou CK. Německou CK většinou zprostředkovává česká CK, takže výběr dovolené a informace o ní probíhají v češtině. Na Vás už zbývá jen odlet.

V mnoha případech lidé létají právě z Drážďan nebo Vídně. Mnoho Cestovních kanceláří poskytuje dopravu na letiště autobusem zdarma, nebo alespoň slevu na parkování. Parkování je zcela bezpečné, střežené kamerovým systémem. Můžete si vybrat kryté nebo venkovní stání.

Komunikace se nemusíte bát. Například letiště v Drážďanech je o dost menší, než letiště v Praze. Vše je dobře označeno a veškeré důležité informace jsou na tabuli s odlety a přílety.  Postup odbavování je stejný jako u nás.

Rozhodně se ale nebraňte ani odletu třeba z Lipska. Cesta po německých dálnicích je spíše zážitkem, navíc jsou zdarma. Jde o malé nákladní letiště, ale s veškerým vybavením. Za 1 Euro si dáte výbornou kávu, drahé není ani občerstvení. Vzhledem k tomu, že zde není takový provoz, budete při zpáteční cestě čekat na kufry maximálně několik minut. Parkovat doporučujeme kousek od letiště, kde za 8 dní zaplatíte 20 Euro. Platba je nutná bezhotovostně, bankovní kartou.

Na dovolenou už jedině s německou cestovkou

Zkrachování CK, nebo reklamace zájezdu ?

Pokud jste si zájezd pořídili přímo od německé CK, bude to pro Vás větší problém. Veškeré problémy spojené s reklamací, nebo krachem budete muset řešit v německém jazyce.

Jestliže jste si pořídili zájezd od výše zmíněného zprostředkovatele, vše budete řešit pouze s ním, takže v českém jazyce. Postup při reklamaci, stornu nebo krachu společnosti, je stejný jako u nás.

Při výběru dovolené přes německou CK Vám tedy nehrozí žádné nepříjemnosti a stresy.

Takže hurá za sluníčkem!

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *