Levné moře-dovolená Bulharsko

Levné moře-dovolená Bulharsko

Letní dovolená se pomalu ale jistě blíží a už teď bychom se měli zamyslet nad tím, kam vyrazíme. Tradičně nejvíc našich spoluobčanů se již klasicky chystá do Chorvatska. Láká nás blízkost přímořských letovisek a také cenová dostupnost. Ti, kterým už se Chorvatsko přejedlo, nebo hledají pláže bez kamenů a nebezpečných ježovek, doporučujeme Bulharsko.

Bulharsko je sice o trochu dál, ale dovolená Bulharsko skrývá nevídané možnosti. Pokud se chystáte do Bulharska automobilem, dobře si to rozmyslete. Cesta pře Rumunsko není zrovna příjemná-o dálnicích nemůže být ani řeč. A když uvažujete ceny letenek do Bulharska, rozhodně se autem nevydáte. Pokud si letenky zamluvíte včas, nejsou drahé.

Pokud mohu mluvit přímo za nás, největší problém byl s naším čtyřnohým miláčkem. Levné moře-dovolená BulharskoJedná se o psa malého vzrůstu, ale ani tak většina poskytovatelů letenek nechtěla psíka přímo na palubě.

I to ale naše cestovní kancelář vyřešila a nakonec máme letenky tak levné, že konkurují ceně nafty do vzdálenějších destinací. Mít v místě ubytování vlastní automobil je sice velmi lákavé. Ovšem půjčovny aut a skútrů jsou ve větších bulharských letoviscích doslova na každém kroku a za ceny, které jsou i pro občany České republiky, úsměvné. Ostatně ceny oblečení, kabelek, jídla a také suvenýrů jsou takové, že si něco z Bulharska může přivést opravdu každý.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Bansko

Bansko

Plovdiv

Plovdiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *