Kuba a Srí Lanka levně s německými CK

Kuba a Srí Lanka levně s německými CK

Dovolená v exotických dalekých destinacích láká stále víc lidí. Možná si myslíte, že dovolená v některém z tropických rájů je nad vaše finanční možnosti, ale to nemusí být nutně pravda. Zvláště v případě, že využijete nabídky některé z německých cestovních kanceláří, především last minute nabídek, které jsou přehledně soustředěny na webu airstop.cz. Německé cestovní kanceláře jsou známé vysokou úrovní poskytovaného servisu. Jediným problémem pro české zákazníky může být odlet z některého z letišť v Německu. To je ale kompenzováno možností slevy na parkování na letišti. Pokud ale bydlíte poblíž hranic, může pro vás být odlet z Lipska, Drážďan nebo třeba Norimberku dokonce výhodou.

Kam na dovolenou mimo letní sezónu?

Jedním ze stále oblíbenějších míst pro trochu netradiční dovolenou je Kuba, prosluněný ostrov v Karibiku zakonzervovaný režimem rodiny Castrů. Zažijte neopakovatelnou atmosféru historického centra Havany, dejte si koktejl Cuba libre tam, kde si ho před vámi vychutnal třeba Ernest Hemingway, naučte se tančit Salsu nebo si prostě jen užívejte pohodu na plážích s neuvěřitelně bílým pískem. Pokud ale chcete poznat to, co dělá Kubu Kubou, opusťte alespoň na jeden den zázemí luxusních středisek ve Varaderu.

Další velmi zajímavou destinací, je Srí Lanka, která stále zůstává tak trochu stranou pozornosti milovníků exotických dovolených. Přitom má opravdu mnoho co nabídnout. I když je Srí Lanka samozřejmě silně ovlivněná blízkostí svého velkého souseda, Indie, je v mnoha ohledech velmi specifická. Pokud vás unaví opalování a koupání, zajeďte si koupit čaj nejvyšší kvality přímo na nějakou z mnoha čajových plantáží, zkuste ajurvédskou masáž a kosmetiku, podívejte se na Adamovu horu nebo zkuste obdivovat divokou přírodu a majestátní slony na safari exkurzi. Pokud si chcete na dovolené především odpočinout na krásné pláži a ochutnávat exotická jídla včetně exotického ovoce, které chutná jinak než to ze supermarketu, je i pro vás Srí Lanka výbornou volbou.

Zaleťte si za teplem a vyberte si mezi zájezdy, které nabízejí německé CK.

Mohlo by se vám také líbit

Dovolená na podzim nebo v zimě? Tou pravou volbou je Srí Lanka

Dovolená na podzim nebo v zimě? Tou pravou volbou je Srí Lanka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *