Cestujte levně

Cestujte levně

Doba dovolených je tu. I když všude dobře doma nejlíp, občas neuškodí jet poznávat kraj za hranice našeho státu. Pokud se i vy rádi seznamujete s novými místy, lidmi, ochutnáváte nová jídla nebo se rádi procházíte po neznámých končinách, tak právě pro vás je tu tip, kde levně sehnat dovolenou.

Sehnat výhodně letenky, nemusí být pro každého tak jednoduché. Stačí vědět, kam se obrátit. Co se třeba podívat do slunného Španělska – konkrétně do Barcelony. Tamní architekturu nikde jinde nenajdete. Cestou se ještě na pár hodin stavíte v italském Miláně. Navíc můžete získat i slevu na ubytování v obou městech. Letět ale můžete i například do Dublinu, Bruselu, Benátek, Londýna, na Kanárské ostrovy, Sardinii a další úžasná místa.

Na výběr máte i z širokého množství zájezdů. Zkuste například nádherné pláže Zakynthosu, objevujte krásy pahorků ostrova Tenerife, historická zákoutí Kréty, úžasná panoramata řeckého Rhodosu či tuniské Djerby. I trávení dovolené v Bulharsku pro vás také bude velkým zážitkem. I tolik známý Egypt a jeho starověká historie nebo exotické Maroko vás naprosto pohltí. Sami uznejte, co od dovolené čekáte a kde byste rádi strávili váš volný čas. Buďte si jistí, že ať si vyberete jakýkoliv zájezd, vaše investice se vám vrátí v podobě odpočinku, relaxu a poznání. Zájezdy nikdy nebyly levnější.

Hotely většinou bývají 4* nebo 5*. Máte tedy zaručen luxus a komfort, který je v době dovolené tolik vyžadován. Budete si připadat jako v bavlnce s veškerou péčí. No kdo by odolal?

Cestování a výběr zájezdu pro vás nemusí být noční můra. Kupte si zájezd či letenky levně.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

1 thought on “Cestujte levně”

  1. A co levně po Česku, neměli byste nějaké tipy i pro „cestovatelské patrioty“? :)) Díky Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *