Café Rendez-Vous: trocha Francie u Mladé Boleslavi

Café Rendez-Vous: trocha Francie u Mladé Boleslavi

Krásné prostředí, milý personál, výtečná káva a zákusky. Asi tak bychom jednou větou shrnuli naší dnešní snídaňovou návštěvu nové kavárny Rendez-Vous, kterou najdete na adrese Steckerova 188/3, Kosmonosy. Z Mladé Boleslavi co by kamenem dohodil a z Mnichova Hradiště sice o kousek dál, ale cesta rozhodně stojí za to.

Ta káááva

O nás v redakci se ví, že pro dobrou kávu uděláme cokoliv. Máme spoustu oblíbených cukráren, kde si ale dortík necháme zabalit s sebou, protože podávaná káva nesplňuje naše očekávání. V Rendez-Vous si dáte výbornou kávu z pražské pražírny Coffee Source. Ke kávě, kterou si můžete objednat na různé způsoby, dostanete sklenku vody.

Je libo něco ke kávě? Samozřejmě!

Jak již název napovídá, kavárna je ve francouzském stylu. Na výběr bylo opravdu nespočet sladkých dobrotek ke kávě. Já jsem si dala plněný croissant vanilkovým krémem a jahodami (v úterý 30.ledna byl mezinárodní den croissantů). Byl výborný, křehký, vláčný, tak akorát sladký a za 30 Kč (opravdu, koukala jsem i na účtenku) a jeden jsem si nechala zabalit s sebou (pro manžela, zda na někho zbyde?). Dětem jsme objednali Míša dort a také byl moc dobrý.

Krom toho jsme zkusili toast s vajíčkem (2ks 49 Kč). Já nevím, ale ty ceny, to je pecka! Ještě větší pecka je ale velmi milá obsluha. Třebaže se do kavárničky nevešel dětský koutek, mají zde pastelky, omalovánky a dětské knížky. Děti musíte poněkud víc hlídat, ale žádná katastrofa, my to zvládli v pohodě a obsluha také.

Dárkové poukazy

Rovnou jsme si zakoupili dárkové poukazy pro naše blízké (Valentýn se blíží mílovými kroky). Mají klasické zimní (v hodnotě 100, 200 či 300 Kč) nebo přímo na zvýhodněné menu na den sv. Valentýna. Už se těšíme na další návštěvu. Já si určitě dám vyhlášené francouzské Crépes Suzette.

Důležité informace

  • Kavárna je super, zejména v odpoledních hodinách je proto nutná rezervace na tel:: 727 957 416 (mrkněte také na FB profil: https://www.facebook.com/caferendezvous/)
  • Otevřeno mají denně, ve všední dny si zaskočte na snídani na vidličku, otevřeno totiž mají již od 7,00 a až do 20,00. O víkendu pak vždy od 12,00 do 18,00.
  • Zaparkujete hned vedle kavárny nebo na ulici.
  • V případě příznivého počasí pak funguje i malá teráska, sem smíte i s pejskem.
  • Adresu už jsme psali, ale pro jistotu: Rendez-Vous, Steckerova 188/3, Kosmonosy

A až si tam zajdete na nějakou tu domácí dobrotku, nezapomeňte nám napsat, jak jste byli spokojení! My hodnotíme jen a jen kladně.

Mohlo by se vám také líbit

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *