Bulharská letoviska vás uvítají i v září

Bulharská letoviska vás uvítají i v září

Nepodařilo se vám v létě utrhnout se z práce a vyrazit někam za odpočinkem? Nezoufejte, doba dovolených totiž ještě nekončí! Dokonce přeje těm, kteří nemají moc našetřeno, protože ceny zájezdů v září prudce klesají. Na plážích se pak vyhnete náporu rodin s dětmi školního věku.

Bulharsko je pro české turisty stálicí

K ideálním destinacím pro českého turistu patří dnes jakož i před třiceti lety Bulharsko. Možná jste o něm právě kvůli stigmatu popularity v dobách socialismu dosud neuvažovali, to je ovšem chyba. Bulharsko se nachází na Balkánském poloostrově v jihovýchodní Evropě, na jihu země můžete tedy očekávat podobné klimatické podmínky jako v sousedním Řecku nebo Turecku. Pobřeží Bulharska je nejen krásné, ale přímo stvořené pro koupání. Riviéra vás překvapí dlouhými zlatavými plážemi s jemným pískem, které se postupně svažují do moře – skvělé podmínky i pro méně odvážné plavce nebo menší děti.

Ze levný peníz hodně muziky

Přímořská letoviska, například Zlaté Písky či Slunečné pobřeží, již nabízejí i služby na vysoké úrovni, nemusíte se tedy bát, že nízká cena zákonitě znamená nespokojenost s některými aspekty vaší dovolené. Ubytovací zařízení se modernizují a procházejí rekonstrukcemi. Pláže v bulharských letoviscích bývají bezplatné, platit budete pouze za pronájem slunečníku a lehátka. Nebaví-li vás pouhé polehávání na pláži, můžete vyzkoušet některý z oblíbených vodních sportů. Místní nabídka zahrnuje vodní skútry, windsurfing, nejrůznější tobogány i vodní kola – zkrátka množství rozmanité zábavy.

Relax, turistika i kultura

Milovníci aktivní dovolené si v Bulharsku také přijdou na své. Země se pyšní nádhernou čistou přírodou s mnoha pohořími, mezi něž patří například Stara Planina nebo horský masiv Rila. Je bohatá na národní parky, které čekají jen na to, až je prozkoumáte. Při turistice v horách vás překvapí starobylé horské chrámy ukryté v malebné přírodě. Za památkami se pak můžete vydat do nádherného hlavního města Sofia. Mnoho atrakcí čeká také přímo v přímořských letoviscích – například zajímavá akvária a delfinária. Příjemným bonusem při návštěvě Bulharska je místní gastronomie.

Jednoduché hledání optimálního zájezdu

Zapomeňte na zdlouhavé cestování automobilem a vyzkoušejte Bulharsko letecky. Hledání toho nejvýhodnějšího zájezdu, především pokud vám již nezbývá moc času, může být náročnou záležitostí. Naštěstí již existují šikovné internetové vyhledávače jako Cestolino.cz, které veškerou práci vykonají za vás. Na Cestolinu jednoduše zadáte kýženou destinaci a získáte srovnání cen a dalších výhod zájezdů poskytovaných různými cestovními kancelářemi. Nejde přitom o žádného prostředníka. Smlouvu na dovolená Bulharsko budete uzavírat přímo se zvolenou CK, bez jakýchkoliv poplatků či rizik ze zprostředkování.

Mohlo by se vám také líbit

Bansko

Bansko

Plovdiv

Plovdiv

Bulharské bohatství

Bulharské bohatství

Recenze hotelu PrimaSol Sunlight Sunrise (Bulharsko, Zlaté písky)

Recenze hotelu PrimaSol Sunlight Sunrise (Bulharsko, Zlaté písky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *