Zaleťte si v září za teplem

Zaleťte si v září za teplem

Letošní léto zdá se, nebude tak povedené, jako bylo to loňské, alespoň co se průměrných denních teplot týče. O to větší důvod zpříjemnit si konec léta nebo začátek podzimu dovolenou u moře. Jet na dovolenou až v září je výhodné hned z několika důvodů. Ceny zájezdů jsou znatelně nižší než v hlavní sezóně a pláže, hotely, centra měst ani zábavní parky nejsou nacpané k prasknutí. Člověk tak má pocit většího soukromí, a může nasávat atmosféru místa, bez toho aniž by se musel někde tlačit, čekat ve frontách a tísnit se v památkách či dopravních prostředcích.

Kam za teplem

Mnoho Čechů vyrazilo o prázdninách do Chorvatska. I v Chorvatsku si můžete užít pohodovou dovolenou během září, sázka na dobré počasí se ale ke konci září už nemusí vyplatit. Pokud tedy chcete v září do Chorvatska, a chcete zvýšit pravděpodobnost sluncem prohřátého vzduchu a vody, volte raději zájezd až na jih země, třeba do oblasti Dubrovníku. Autem je to ale už opravdu daleko, letadlo uspoří celý den cesty.

Pokud chcete mít téměř jistotu slunečného počasí a neplánujete strávit dovolenou v nějaké opravdu exotické destinaci, doporučujeme spíše než Chorvatsko, pobřeží Turecka nebo Egypta. Počasí je tam na podzim slunné, a teploty šplhající ke třicítce jsou pro Středoevropana příjemnější, než 35 stupňů ve stínu. Zatímco třeba v Bulharsku nebo Chorvatsku je v polovině září již znát, že sezóna v podstatě skončila, v Turecku je sice v oblíbených letoviscích klidněji, ale veškerý komfort a služby jsou turistům stále k dispozici.

Výhodná nabídka zájezdů CK Neckermann

Pokud si chcete prodloužit léto a hledáte dovolenou, která nezruinuje váš rodinný rozpočet, podívejte se na aktuální nabídku zájezdů CK Neckermann, zahrnující nabídky last minute Turecko i last minute Egypt. Pokud využijete služeb pobočky CK Neckermann Kladno, užijete si dovolenou ještě levněji. Ke každému zájezdu si můžete vybrat dárek v podobě slevy 500 Kč na zájezd objednaný do 17.8., stejně vysoké slevy na parkování u letiště Praha Ruzyně nebo slevy 50% na cestovní pojištění u pojišťovny Allianz.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *