XI. Šperkařský workshop a trhy

XI. Šperkařský workshop a trhy

Jedenácté kolo Šperkařského workshopu se koná v sobotu 20. května 2017 po celý den (od 9 do 18 h) v Pošumavské tržnici ve Volyni. Workshop je jarmark s kvalitním rukodělným zbožím pečlivě vybíraných autorů. Řemeslníci mají kromě svých výrobků na prodej připraveny výtvarné dílny nejen pro děti, zaměřené na výrobu šperků. Uvidíte, jak se tvoří šperky, většinu si můžete vyzkoušet. Dílny jsou různě náročné, pro malé děti i zručné dospělé.

Nahlédněte s námi pod pokličku tvorby šperkařským umělcům

Na jednom místě si můžete vyzkoušet 33 dílen výroby šperků specifických technik. A vidět a nakoupit šperky vytvořené více než třiceti autory, kteří tvoří různými technikami.

Workshop je veřejný a zdarma, PŘIJĎTE SI S NÁMI VYTVOŘIT VLASTNÍ ŠPERK!

Dílny jsou určené pro širokou veřejnost, pro všechny věkové kategorie. Nabídka je veliká, dílny mají různé stupně obtížnosti, na své si přijdou jak nejmenší děti, tak zruční dospělí. Zkusit si budete moci vyrobit šperky drátkované, plstěné, z gumiček LOOM, z papírové hmoty, tepaní mědi a stříbra, z korálků, z minerálů, z papíru, organzové kytičky a hit posledních let: FIMOPoradíme Vám s ketlováním, budete si moci vyrobit prstýnek, náramek, uplstit náušnice či korále. V „přímém přenosu“ uvidíte například smaltování práškem, výrobu vinutých perel nad kahanem, tiffany techniku, plstění.

A to všechno si můžete sami vyzkoušet!

Na workshopu jsou i rpodejní stánky s materiálem k domácí tvorbě. Budou k dostání korálky, minerály a bižuterní komponenty (háčky na náušnice, uzávěry na korále, obruč, šňůrky na náhrdelníky, kůže, bužírky,…), fimo, …

Po celý den je připraveno občerstvení a stánek proti nudě, kde si může doprovod aktivních účastníků zahrát hry, luštit sudoku, počkat až si maminka vyzkouší náušnice a vybere náhrdelník…

Celá akce je pod střechou, koná se za jakéhokoliv počasí!!

Podrobnosti na webu www.sperkarskyworkshop.cz

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *