Tábory pro každého

Tábory pro každého

V prvé řadě se zaměříme na letní tábory v rámci ČR. Pro ty nejmenší existují tábory pro rodiče s dětmi, které jsou poslední dobou velice oblíbené a účastní se jich rodiče s dětmi většinou předškolního věku. Programy jsou vymyšlené tak, aby se bavili děti i rodiče. Pro statečnější malé děti je pohádkový letní tábor, kde celý pobyt stráví doslova v říši pohádek. Dětičky všeho věku mají možnost vyrazit na indiánský tábor, tábor deskových her, dále existuje velký počet různých fantasy táborů, kde děti uniknout z reality do světa, jaký si sami vytvoří.

Pro veškeré dětské sportovce jsou velkým lákadlem tábory sportovní. Teenageři mohou jet na tábor herecký, filmový nebo fotografický, kde rozvíjí schopnosti ve své oblasti zájmu. Mladí muzikanti mají možnost rad, praxe a kontaktů na hudebním táboře.

Slečny, které sní o budoucnosti modelky, bude zajímat letní tábor modelingový. Zde se seznámí s vhodným líčením, oblékáním, fotografováním a radostmi i starostmi každé modelky.

Pro kluky, kteří mají rádi adrenalin, může být lákadlem tábor plný nevšedních zážitků a to tábor paintballový, airsoftový nebo military capm. Na military campu si vyzkouší náročnost vojenského výcviku. Pozor, ale ani nejmenší kluci-vojáci nebudou ochuzeni. Přihlásit se mohou na mini-military camp, čemuž se také říká přípravka. Kluci se naučí maskovat a pohybovat v terénu. Mohou se účastnit děti ve věku od 6 do 10 let.

Letní tábory v zahraničí

Tábory pro každéhoDo zahraničí se děti na letní tábory nejčastěji vydávají za účelem naučit se, nebo zdokonalit cizí jazyk. Nabídka je velice široká. Děti se v létě mohou rozjet do Španělska, na Maltu, do Anglie, dokonce i do USA a na mnohá další místa. Tyto letní tábory jsou dnes velkým hitem.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jaké dobroty zabalit na výlet?

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *