Pronajměte si na dovolené automobil

Pronajměte si na dovolené automobil

Cestovat na dovolenou letecky je pohodlné a s dnešními cenami letenek nízkonákladových společností se to kolikrát vyplatí i do zemí, kam byste dojeli vlastním automobilem. Jediný háček spočívá v tom, že jste v cílové destinaci odkázáni na chůzi a prostředky MHD. A to je trochu omezující.

Právě z toho důvodu si spousta lidí půjčuje automobil přímo v místě, kam se vydají na dovolenou – ať už je to v ČR, či v zahraničí. Autopůjčovny působí skutečně po celém světě, kolikrát je najdete i v menších městech, nebo vám tam zdarma vůz přivezou.

V zahraničí máte možnost vyzkoušet si i auta, která u nás nejsou

Velké zahraniční autopůjčovny často disponují vozy, s nimiž se v ČR tak běžně nesetkáte. Například díky půjčovně Avis si v Moskvě zajezdíte s novým Hyundai Solaris. V San Franciscu zase firma Sixt půjčuje elektromobil Tesla Model S.

Všechno si zařídíte s předstihem ještě z domova

Půjčovny aut v zahraničí fungují stejně jako ty naše, vyřízení je obvykle záležitostí několika minut. Ani jazyková bariéra nepředstavuje problém, vše totiž zařídíte ještě z domova, česky.

Slouží k tomu portál Levnaautopujcovna.cz, který srovnává 1500 různých provozovatelů z celého světa a doporučuje ty, co nabízí nejlepší cenové podmínky a vyhovují zadaným kritériím (například pohon 4×4 nebo automatická převodovka). Zároveň portál slouží jako prostředník pro vyřízení rezervace a poskytuje také zákaznický servis 24/7.

Díky přehlednému rezervačnímu systému ušetříte

Ať už vás zajímá autopůjčovna Liberec či Londýn, dostanete to, co hledáte. Jelikož portál shromažďuje levné nabídky, ušetříte kolikrát až 70 %. Částky začínají na 281 Kč za den na základě týdenního pronájmu. Jestli potřebujete vůz na dva týdny či tři dny, záleží pouze na vás. Autopůjčovny vám ve většině případů vyjdou vstříc. A kdyby se objevil jakýkoliv problém, pomůže vám ho vyřešit přímo rezervační portál Levnaautopujcovna.cz, který funguje jako prostředník.

Buďte na příští dovolené svým vlastním pánem a vydejte se, kam budete chtít. Možná si vyzkoušíte i vůz, jejž jste si vždycky přáli řídit.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *