Park Mirakulum  – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinu

Park Mirakulum – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinu

Dva roky vznikal ve středočeských Milovicích unikátní projekt rodinného areálu, plného nápaditých atrakcí – Park Mirakulum. Nejprve bylo nutné sanovat a rekultivovat několik hektarů zpustlého území, aby zde postupně vyrostla „země“, která má ambici lákat návštěvníky z celé republiky. Od dubna 2013, kdy Mirakulum zahajuje novou sezonu, se díky lesní naučné stezce, terasovým zahradám a řadě dalších novinek park rozroste dvojnásobně na celých 10 hektarů!

Zábavně-naučný Park Mirakulum je esencí toho nejlepšího, co za bezmála deset let své existence navrhla a vyrobila turnovská firma TR Antoš spol. s r.o. Ta patří k nejvýznamnějším tvůrcům kreativních dětských atrakcí a celých hřišť na tuzemském trhu. Za více než 1500 realizací se jí dostalo řady odborných uznání, včetně několikanásobného ocenění Dřevěná stavba roku.

Rozvíjejte dětskou fantazii

Park Mirakulum  – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinuV milovickém Mirakulu však najdete mnohem více než herní prvky z akátového dřeva, na které firma TR Antoš sází především. Park je ušit na míru bezbřehé dětské fantazii i těm nejroztodivnějším dětským přáním. Návštěvníci zde najdou velkolepý a architekturou výjimečný hrad se stovkami metrů podzemních chodeb, kontaktní zoo s mini oslíky, holandskými mini kozami a Quessanskými ovcemi, venkovní kamenný amfiteátr, nafukovací trampolíny nebo lanové centrum s lanovkami zasazené do malebné přírodní scenérie.

Možná to nejcennější na celém projektu je kreativní a stále překvapující prostor, kde mohou společně trávit čas celé rodiny. Myslím, že to je v dnešní uspěchané a často vystresované době největší hodnota. Značná část parku je určena maminkám i s těmi nejmenšími dětmi v kočárcích,“ říká Jiří Antoš, majitel firmy TR Antoš. Nová země Mirakulum nabízí také obří houpačky, prolézačky nebo velké pískoviště a mnoho dalších nápaditých a inovativních atrakcí.

Park Mirakulum  – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinuI rodiče uvítají několik občerstvovacích stánků s venkovním posezením, sociální zařízení s přebalovacími pulty pro miminka, zastřešené piknikové plácky apod. Za výtvarnou podobou parku stojí úspěšná sochařka a výtvarnice Lucie Kozelská, která se pro své návrhy nechala inspirovat přírodou, klasickými literárními díly nebo rukopisem architekta Gaudího.

Okouzlující území Mirakulum, jež našlo inspiraci v tom nejlepším ze světových zábavních parků a hřišť, láká na výjimečné zážitky pro všední i víkendové dny, navíc v blízkém dosahu Prahy. Areál je snadno dostupný autem či vlakem a napojen na linky PID de facto až do bezprostřední blízkosti.

O Parku Mirakulum

Iniciátorem a provozovatelem Parku Mirakulum je společnost TR Antoš s.r.o. s letitými zkušenostmi v oblasti budování zábavních parků a hřišť u nás i v zahraničí. Originální milovický projekt volnočasového areálu v kombinaci s naučnou lesní stezkou je výjimečným konceptem, který dosud nemá v Česku obdoby. Desetihektarová rozloha je příslibem dostatečného prostoru a zajištění kapacity pro návštěvníky z blízkého i širšího okolí.

Park Mirakulum Milovice-kontakt

Topolová 629
Milovice nad Labem
Otevřeno (od dubna 2013): úterý – neděle, 10:00 – 17:00 (v létě až do 19:00)
Základní vstupné v roce 2013: 100/150 Kč, děti do 90 cm zdarma.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *