Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACE

Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACE

V proslulém lázeňském městě Rajecké Teplice byl 5. června tohoto roku otevřen nový luxusní hotel. Výstavba hotelu je zároveň pokusem proniknout do nejvyšší lázeňské elity v Evropě. Hotel se může pyšnit čtyřmi hvězdičkami, které mu jsou uděleny skutečně právem. Antickým stylem inspirovaná nadčasová architektura, která vás spolu s pravými a luxusními přírodními materiály zkrátka nadchne. Použity zde byly ušlechtilé materiály jako například onyx, mramor, skleněné vitráže, vzácná dřeva a zlato. I hotelový personál sem dokonale zapadá – desítky zaměstnanců oblečení v předepsaných uniformách se o vás postarají s dokonalou péčí.

Sám viceprezident akciové společnosti SLK hotelový komplex popisuje jako „Povedenou rekonstrukci, která se inspirovala antickým obdobím. Spolu s tradičními architektonickými prvky, kterými se pyšní pouze ty nejlepší hotelové sítě světa a ty nejlepší lázeňská střediska, ve vás zanechá nezapomenutelné dojmy. Již jiné stavby v Rajeckých Teplicích jsou inspirovány starověkým Řeckem.

Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACEHotel Aphrodite Palace jen pokračuje v zaběhnuté tradici. Na projektování hotelu se podíleli architekti Stanislav Smatana a Štefan Bílek. Interiér navrhla interiérová designérka Jana Miškolicová. Na samotné stavbě se podílelo několik stovek pracovníků z celého světa. Materiály, které byly na stavbu použity, pochází taktéž z různorodých krajin. Interiér hotelu je zdoben italským a indickým mramorem, taktéž sochy jsou zhotoveny z pravého mramoru. Kromě luxusního mramoru bylo při výzdobě hotelu použito asi 5 000 sklíček, ze kterých jsou poskládány pestrobarevné vitráže a pro ostatní ozdoby přes 10 kilogramů 24-karátového zlata.

Co se dostupnosti hotelu týče, je umístěn přímo v centru lázeňského městečka. Vznikl přestavbou budovy bývalého hotelu Veľká Fatra. Hotelový komplex zabírá přes 3000 m2. Uvnitř najdeme 111 pokojů. Z toho 6 z nich je velikých 40 m2 a 3 (tzv. pokoje de Luxe) 70 m2 a jsou obohacené o nádherný výhled. Celkové náklady na rekonstrukci činí asi 196 mil. Kč. Hotel je s lázeňským domem propojen proskleným mostem. V lázeňském domě hosté najdou bazény, sauny ale dokonce i centrum krásy Beauty Aphrodite.

Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACEPoslední dvě patra v hotelu mají ty nejluxusnější pokoje, a proto jsou tato dvě patra ohodnocena 5ti hvězdičkami.

Centrem celého hotelu je stylové lobby s restaurací a la carte APHRODITE PALACE. Oboje bohatě zdobené mramorem a zlatem.

Stravování v hotelu je taktéž na vynikající úrovni. O výborný gastronomický zážitek v podobě mezinárodně oblíbených jídel, ale i slovenských specialit, je tu postaráno. Přičemž příjemné ceny, tak, aby si jídlo mohl dovolit každý návštěvník, jsou zachovány. Nabídka kuchyně vznikla za asistence jednoho z nejlepších slovenských šéfkuchařů – Mariána Fila.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *