Nezapomenutelná dovolená v Marsa Alam

Nezapomenutelná dovolená v Marsa Alam

Jistě máte ve svém okolí někoho, kdo byl na dovolené v Egyptě. Tato země Severní Afriky se stala velmi oblíbenou destinací, kde mnozí tráví své dovolené. Nejznámějším a nejvíce navštěvovaným místem v této zemi je Marsa Alam. Nachází se na jihovýchodu země, na pobřeží Rudého moře. Město Marsa Alam se stalo takto navštěvované díky letišti, které zde bylo v roce 2001 postaveno. Dříve to byla jen malá rybářská vesnička. Marsa Alam má výhodnou polohu díky tomu, že moře je v tomto místě velmi zajímavé na podmořský život. Nachází se zde krásné korálové útesy a proto mnozí turisté a potápěči navštěvují právě toto místo.

Jestliže se rozhodnete strávit několik krásných dnů plných slunce a azurového moře, navštivte v Egyptě právě tento resort. V Marsa Alam byla vystavěna v posledních pár letech velká spousta hotelů. Díky Cestolino.cz můžete některý z nich navštívit a strávit i pro příjemné ubytování perfektní dovolenou. Hotely Marsa Alam nabízejí velmi luxusní vybavení. Před hotelovými komplexy jsou bazény, někdy i aquparky, nedaleko od nich se většinou dostanete na krásnou písečnou pláž, kde se můžete vyhřívat na silném africkém slunci a ochlazovat se v průzračně čistém moři.

Nezapomenutelná dovolená v Marsa AlamSoučástí hotelu bývají bary, restaurace hospůdky, dále také obchůdky se suvenýry, abyste si z této dovolené odvezli kromě vzpomínek i něco hmotného. Samozřejmostí je možnost využití všemožných sportovních a zábavních aktivit, jako půjčení čtyřkolek, možnost potápění s instruktory a mnohé další. Mezi oblíbené hotely patří například El Phistone Resort, který leží u 300 metrů dlouhé písečné pláže, nebo Three Corners Sea Beach Resort, u kterého máte k dispozici také širokou písečnou pláž, dále Utopia Beach Club, který leží v oblasti El Quseir. Všechny tyto hotely a mnohé další, které naleznete na webových stránkách Cestolino.cz jsou vhodné pro rodiny s jakkoliv velkými dětmi. Ať si vyberete jakýkoliv hotel, budete jistě spokojeni a odvezete si zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Mohlo by se vám také líbit

Dovolená v Egyptě vás rozhodně nezklame

Dovolená v Egyptě vás rozhodně nezklame

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *