Na dovolenou s půjčeným automobilem

Na dovolenou s půjčeným automobilem

Chystáte se na vzdálenou cestu, ale vaše auto už má ty nejlepší roky za sebou a vy zrovna nemáte finance na zakoupení nového vozu? Automobil si můžete jednoduše vypůjčit. Půjčení auta je samozřejmě možné i na delší časový úsek, proto se v klidu můžete vydat i na dovolenou.

Cestování osobním automobilem je nesrovnatelně pohodlnější, než cesta autobusem. Zastavit můžete kdekoliv a kdykoliv. Nejste limitováni žádným delegátem či řidičem. Je to zkrátka jen na vás. V případě, že máte k dispozici pouze jednoho řidiče, je vhodné si cestu rozplánovat do více dní s tím, že po cestě někde přespíte.

K zahození také není, když máte po celou dobu dovolené automobil k dispozici. Výletování po okolí si můžete užívat, jak chcete. Na nákup potravin se můžete vypravit i za hranice města, kde mnohdy nakoupíte podstatně levněji. A to tu ještě nebyla řeč o zavazadlech. Odvézt si na dovolenou můžete všechno, co se vám do auta vejde. Nejste limitováni rozměry ani váhou zavazadla.

Autopůjčovna Třebíč s pobočkami po celé zemi, nabízí obrovské množství aut, záleží jen na vás, jaké si vyberete. Výběr je od těch nejmenších aut až po velké dodávky či obytná auta. Všechna auta jsou stará maximálně pár let (2-4 v průměru). Jedná se o spolehlivé vozy, které mají plný servis a v ceně je zahrnuto i kompletní pojištění. Vybavené jsou i dálniční známkou, platící po celé České republice.

Dlouhodobý pronájem automobilů je pro mnohé vysvobozením. Ne každý má totiž finance na pořízení fungl nového automobilu. Půjčení se hodí i tehdy, máte-li doma pouze malý automobil, který vám na běžné popojíždění stačí. Jakmile se ale vypravíte na dovolenou jako rodina, je vám poněkud malý.

Pokud se rozhodnete pro pronájem, který překročí dobu 15 dnů, vůz vám bude zdarma přistaven kdekoli po celé ČR. Stačí vybrat vůz, který máte zájem pronajmout, sepsat smlouvu, zaplatit a vůz bude v mžiku stát před vaším domem.

Mohlo by se vám také líbit

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

FOTOGALERIE: První ročník přehlídky historických traktorů ve Dneboze

Kam s dětmi na výlet když prší?

Kam s dětmi na výlet když prší?

Africké trhy také v ČR

Africké trhy také v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *