Luxusní dovolená za skvělou cenu

Luxusní dovolená za skvělou cenu

Toužíte po luxusní dovolené, kterou si opravdu užijete? Pokud se vám několikrát stalo, že popis dovolené v katalogu, byl výsledně v reálu naprosto odlišný, není se čemu divit, že jste již při výběru dovolené opatrnější. Spousta Čechů si oblíbila německé cestovní kanceláře, se kterými je možné vycestovat za podstatně nižší cenu, ale zároveň využívat daleko kvalitnějších služeb. Němci jsou známí svým perfekcionismem, takže věřte, že tomuto faktu můžete stoprocentně důvěřovat. Je neuvěřitelné, jak se Češi spokojí s nízkým standardem za vysoké ceny, když to jde udělat daleko kvalitněji a levněji.

Německé cestovní kanceláře vynikají především tím, že si ve většině případů pronajímají celé letadlo a kompletně celý hotel. Celkově pak ale požadují služby na vyšší úrovni. Donedávna, pokud jste chtěli vycestovat prostřednictvím německé kanceláře, byla pro vás jistě doprava komplikovanější tím, že jste se museli dopravit na dané letiště přímo v Německu. To už je však dnes minulostí.

Luxusní dovolená za skvělou cenuZájezdy německých ck jsou nyní možné i přímo z Prahy. Přímo z pražského letiště se tedy dostanete i na exotické zájezdy na Maledivy, Srí Lanku, do Thajska, nebo do Dominikánské republiky.

Mezi přední cestovní kanceláře s těmito službami patří RUDOLF REISEN. Detailně popsané zájezdy a více informací můžete zjistit na webových stránkách rudolfreisen.cz, nebo na bezplatné lince 800 100 567. Tato cestovní společnost využívá služeb letecké společnosti Emirates.

Hledáte ještě další způsob, jak vaši exotickou dovolenou více ozvláštnit? Cestovní kancelář RUDOLF REISEN také nabízí několikadenní okružní plavby lodí. Zažili jste už něco takového? Plavba po Karibiku, Řeckých ostrovech, Norských fjordech, nebo mnoha dalších zajímavých destinacích, se lehce stane dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *