La Fourchette Mladá Boleslav

La Fourchette Mladá Boleslav

Pokud si chcete užít nevšední kulinářský zážitek, za naši redakci nemůžeme jinak, než doporučit novou restauraci La Fourchette v Mladé Boleslavi. Nachází se opravdu malý kousek od náměstí, na adrese Staroměstské náměstí 2. Objekt z 15. století je citlivě zrekonstruován, přesto na vás dýchne trocha té historie. Ovšem modernu najdete především v menu, které nabízí mezinárodní kuchyni a to hned v několika chodech. Nečekejte nijak rozsáhlý jídelní lístek, ale rozhodně si vyberete. Ostatně jen a pouze dobře vyvážené nepřeplácané menu může dle mého názoru nabídnout čerstvost surovin a chutě, jak mají být.

Zaparkujete hned naproti restauraci. Zde také najdete památnou lípu a výhled na Škodovku. Posedět můžete uvnitř restaurace nebo venku.

Čerstvé ryby a dobře vyzrálá masa

La Fourchette Mladá BoleslavJídlo bylo opravdu perfektní. Dokonce i pomalu tažený kuřecí vývar měl úroveň, což ocenila i naše dcera. A třebaže v restauraci zlobila, personál byl naprosto profesionální.

Už jsem skoro zapomněla, jaké to je, když si v restauraci zákazníka váží. Tím samozřejmě nemyslím, že by nás během jídla stále někdo obtěžoval. Naopak, personál u nás byl vždy, když jsme potřebovali (nebo když dceři spadla nějaká hračka pod stůl 🙂 ).

Nečekejte, že se najíte za 100 Kč

Jídlo je dle mého názoru cenově přiměřené kvalitě. Ve větších městech byste za čerstvou rybu a podobné delikatesy dali rozhodně více. My jsme za 2 hlavní jídla, jednu polévku a 3 nealko nápoje zaplatili asi 800 Kč. Káva už se do nás bohužel nevešla, ale nádherný pressovač k tomu rozhodně vybízel. Příště také domluvíme odvoz a zkusíme některé z široké nabídky opravdu lákavých vín!

Chcete více informací?

Restaurace má webový portál. Zde najdete základní informace a já věřím, že brzy bude fungovat bez chybičky. V dnešní době kdo není na Facebooku, jako by nebyl. Restaurace tedy má i svůj profil, kde najdete mj. fotogalerii jídel. Pokud už se vám také sbíhají sliny, neváhejte a zarezervujte si stůl.

Mohlo by se vám také líbit

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

RECENZE: Kavárna Věznice Jičín

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Od rodinné firmy ke kávové franchise

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Kam v Mnichově Hradišti na výtečnou kávu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *