Kam se letos vydat lyžovat

Kam se letos vydat lyžovat

Už víte, kam se letos v zimě podíváte? Jestli si chcete skutečně dobře zalyžovat, užít si dlouhých sjezdovek, skvělého sněhu a slunečních paprsků, přitom ale neustále nečekat v nekonečných frontách na lanovky, vyjeďte do zahraničí.

Lyžařské zájezdy Rakousko a Itálie vám nabídnou skvělé lyžařské podmínky. Co tedy najdete v nabídce lyžařské zájezdy? Zájezdy se konají průběžně v různých termínech, od poloviny prosince až do poloviny března. Vybrat si můžete z mnoha italských a rakouských středisek. Cesta na zájezd probíhá autobusem, či minibusem. Podle naplněnosti zájezdu, či požadavků klienta. Ubytováni budete buď v penzionu, nebo v hotelu. Zase záleží na možnostech lokality, nebo vašich přáních. Stravování probíhá nejčastěji formou polopenze, to abyste mohli po celý den nerušeně lyžovat. Strava je regionální, takže jistě ochutnáte spoustu zajímavých a nových jídel.

Lyžařské zájezdy Itálie vám nabídnou návštěvu jednoho z nejvyhlášenějších středisek v Dolomitech, kterým je Kronplatz. Čekají tam na vás moderní lanovky a široká nabídka sjezdovek všech úrovní obtížnosti. Takže si zde vybere opravdu každý. Po lyžování si ještě jako bonus budete moct zdarma užít relaxaci v sauně. Jak je všeobecně známo italská kuchyně je jednou z nejlepších na celém světě. Takže i proto se tato místa jistě vyplatí navštívit.

Kam se letos vydat lyžovatV Rakousku vás čekají dokonale upravené široké sjezdovky. Nahoru vás vždy vyvezou pohodlné lanovky. Díky velikosti lyžařských areálů vás při lyžování nebudou zdržovat nepříjemné a únavné fronty. Navštívit můžete jedno z nejlepších středisek v celém Rakousku – Flachau. Právě zde se narodila a dodnes lyžuje, lyžařská legenda Hermann Maier.

Zájezdy bývají většinou na 3-4 dny, což je pro lyžování úplně akorát. Nástupními místy je vždy Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Turnov a Praha. Po domluvě je vždy možno nabrat cestující i dál po trase. Pokud cestujete s dětmi, je dobré vědět, že můžete čerpat různé slevy. Děti do 6 let mají slevu 1000 Kč, do 12 let 500 Kč a do 15 let 300 Kč. Jestliže se stanete zákazníky sunbike.cz, můžete si zakoupit skipasy se slevou 15%.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *