Kam pojedete letos na dovolenou?

Kam pojedete letos na dovolenou?

Právě nyní je nejvyšší čas popřemýšlet nad letošní dovolenou. Včasné objednání vybraného zájezdu a zaplacení zálohy vám přinese mnoho výhod. Jednou z nich je celková výše zálohy a samozřejmě také platí, že kdo dřív přijde, ten dřív mele. Zarezervujte si místečko v hotelu, než vám je zabere někdo jiný. Cestovní agentury nabízejí v novém roce velké slevy a dojednají vám nejlepší ceny zájezdů. Jak si včas zamluvit svou dovolenou snů?

First minute zájezdy v akci

Neradi se rozhodujete na poslední chvíli a last minute zájezdy vás tím pádem nemají čím zaujmout, snad kromě své příznivé ceny? First minute zájezdy jsou však stejně výhodné. Je sice nutné zaplatit předem zálohu, ale to nemusí být vůbec drahé. Například cestovní agentura Invia nabízí vášnivým cestovatelům first minute zájezdy se zálohou pouhých 500 Kč, zbytek ceny zájezdu se potom doplácí později. Akce Chytrá záloha je však časově omezená do 28. února a tak to má i řada jiných cestovních agentur, které umožňují rezervovat si dovolenou předem za velmi výhodných podmínek. Svoji dovolenou spolehlivě naleznete na stránkách www.najitdovolenou.cz, na nichž objevíte stovky variant zájezdů do tuzemska i zahraničí od ověřených a pojištěných cestovních agentur.

Nejlepší dovolená u moře

Jestliže vás dovolená v Česku příliš neláká a chcete si užít trochu exotiky, jistě vás bude zajímat, kam na dovolenou k moři a kdy se nejvíce vyplatí odcestovat do konkrétních zemí. V červenci jsou ty nejlepší podmínky na to, abyste si zajeli do Řecka, protože déšť je to poslední, co vám zde dovolenou zkazí. V srpnu, kdy se nachází v Řecku nejvíce turistů, je zase skvělá příležitost letět do Bulharska za Černým mořem. Na stránkách srovnávačů dovolených, kupříkladu Kdyjet.cz, najdete podrobné informace o průměrných teplotách všech exotických zemí v jednotlivých měsících v roce, rady a tipy, kam na dovolenou s dětmi a který typ dopravy pro vás bude rychlejší či pohodlnější. A konečně také zjistíte, které evropské pláže jsou nejkrásnější a jaké lokality jsou turisty nejnavštěvovanější. S internetem je výběr dovolené hračka!

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *