Exotická dovolená na dosah

Exotická dovolená na dosah

Létu odzvonilo, ale touha podívat se do teplých krajin je pořád s námi. Proč si tento sen nesplnit a nedopřát si pohodovou dovolenou v exotické destinaci. Dnes už to není jen výsada bohatých. Pokud víte, kam se obrátit, nic není nemožné.

Cestovní kancelář Monoi nabízí luxusní zájezdy do zajímavých destinací, kam se jen tak někdo nepodívá. Poskytuje netradiční dovolené i poznávací dovolené do exotických zemí. Sníte o poznávání dalekých zemí? Podívejte se tam, kam vás to táhne. Exotická dovolená je skutečně na dosah.

Co třeba taková Indie? Země nečekaných možností a tajemných zákoutí. Pokud přemýšlíte, kdy tuto zemi navštívit, nejvhodnější doba pro cestování je období od listopadu do března. Po té nastává velmi horké léto, které vám ovšem nemusí vadit, pokud budete cestovat v horách. V tomto období se denní teploty pohybují mezi 40 a 50 stupni Celsia ve stínu. Přibližně v polovině června začíná období monzunových dešťů, během něhož je v Indii velmi teplo a velmi vlhko. Období dešťů trvá do srpna až září. Dovolená v Indii vám jistě přijde vhod.

Cestovní kancelář Monoi vám může nabídnout zájezd Shakti Trails – Indie od severu k jihu, konkrétní místa: Dillí – Varanasi – Khajuraho – Agra – Jaipur – Bombai – Goa.

Další velice zajímavou nabídkou je dovolená na ostrově Srí Lanka. Jedná se o ostrovní stát v jižní Asii na jih od Indie. Srí Lance se také říká šťastný ostrov – země smějících se lidí. Obklopí vás zářivé barvy a podmanivá vůně tropické vegetace. Tropický deštný prales Sinharaja je jeden z mála tropických deštných pralesů, které ještě v Asii zůstaly. Za vidění určitě stojí také Horton Plains, rozsáhlá rovina, která je domovem rostlin a živočichů, které nenajdete jinde na světě.

Splňte si vaše sny a procestujte nejen tyto krásné země.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *