Dovolená v Praze?

Dovolená v Praze?

…ubytujte se stylově v jejím historickém centru…

Praha je úžasné město nabízející spoustu historických památek, zajímavých míst a neopakovatelných zážitků. Chystáte se v české metropoli strávit několik dní a vychutnat si její kouzlo? Pak vám přinášíme tip hned na dva hotely Praha 1, kde stojí za to se ubytovat. Luxusní ubytování v Praze, a to přímo v jejím historickém středu, nabízí hotel U prince a hotel U zlatého stromu. Dopřejte si opravdu stylovou dovolenou v jejich krásném prostředí.

Hotel U prince

Přímo v srdci Prahy na Staroměstském náměstí se nachází hotel U prince. Je umístěn v historické budově pocházející ze 12. století, která byla velmi náročně a citlivě zrekonstruována. Nabízí tak moderní zázemí i těm nejnáročnějším klientům, avšak dokonale si zachovává svůj historický ráz. Pokoje jsou zařízeny originálním starožitným nábytkem, který je stylový a pohodlný zároveň. Hledáte-li luxusní apartmány v Praze, tady najdete jedny z nejkrásnějších. Kromě samotného ubytování vás jistě okouzlí panoramatický výhled na starou Prahu, který se vám otevře z Terasy U prince, stylové restaurace s nabídkou vybraných delikates domácí i světové kuchyně. Sklenku nějakého lahodného moku si pak vychutnáte v hotelovém baru Black Angel“s Bar. V něm se rázem přenesete do atmosféry 30. let minulého století a nebude se vám ani chtít odejít. Bar získal již několik významných ocenění v českém i světovém měřítku.

Hotel U zlatého stromu

Hotel U zlatého stromu se nachází jen pár kroků od Karlova mostu, v Karlově ulici. I tento hotel U zlatého stromu se pyšní jedinečným historickým kouzlem spojeným se špičkovými službami a moderním zázemím. Luxusní pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem a v mnohých z nich se potěšíte pohledem na krásné malované renesanční stropy. Stejně jako v hotelu U prince, i tady jsou samozřejmostí služby na nejvyšší úrovni a ochotný personál, který vám je zprostředkuje. Za zábavou pak ani nemusíte vyrážet nikam daleko. V suterénu hotelu, v historických prostorách původních gotických sklepů, vítá návštěvníky den co den Music Club Zlatý strom, proslulý pražský taneční klub s proměnlivou programovou nabídkou.

Mohlo by se vám také líbit

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Hledáte místo pro dokonalou letní dovolenou?

Hledáte místo pro dokonalou letní dovolenou?

Chalupa Památka je historické ubytovací zařízení s nevšední atmosférou

Chalupa Památka je historické ubytovací zařízení s nevšední atmosférou

Recenze hotelu Plaza de la Luz Tourist Flats v Cádizu

Recenze hotelu Plaza de la Luz Tourist Flats v Cádizu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *